Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák a súlyomból...

Sofiak03 kérdése:

Hogyan tudnák a súlyomból fogyni és nem zsírból?

Figyelt kérdés
Alapvetően vékony vagyok, de viszont 70 kiló és ezt nem bírom magamon elfogadni. Van valami tippetek hogyan tudnák súlyból leadni?

2020. jún. 24. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Kalóriahiányos étkezéssel tudsz fogyni.
2020. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A zsírod is a saját súlyod.

Google a barátod: fogyás izomvesztés nélkül

2020. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha zsírt vesztesz, vizet is vesztesz, ha megvonod a fehérjét és nem mozogsz, izmot is vesztesz (de később zsírt hízol majd vissza).
2020. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha vékony vagy, akkor nem mindegy, hogy hány kiló vagy???
2020. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Kép? Takard ki a fejed!
2020. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugorj neki még egyszer, hogy mit is akarsz tulajdonképpen. Nem, kor, magasság sem ártana, illetve, hogy sportolsz -e.
2020. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

1. Tudnék, nem tudnák. 2020 van, tanuljuk már meg. Nem hiszem el, hogy manapság ennyien tájszólással beszélnek még mindig!

2. Ha nem vagy kövér, minek akarsz fogyni? Paramétereidet nem ártana tudni, látatlanban nem tudunk semmit megállapítani rólad.

3. Mi az, hogy nem tudod elfogadni? Anorexiás akarsz lenni? Ha nem vagy kövér, ráadásul alacsony sem vagy (ezt nem tudhatom), akkor az ég világon semmi okod nincs rá, hogy fogyj. Minek akar valaki fogyni, ha nem kövér... nem értem némelyik embert...

4. Olyan nincs, hogy de viszont! Vagy az egyik, vagy a másik, de a kettő együtt helytelen. Erről is miért nem tudnak leszokni az emberek? Na, mindegy, nem is érdekel.

2020. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

7:

De létezik a de viszont 😁 nyelvművelő műsorokban is kielemezték. Helyes így. Pedig nekem is úgy tanították régen, hogy nem.

2020. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
17%
A deviszont egyben írandó!
2020. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jézusom, ha nem tudtok semmi értemeset kommentelni, csak a helyesírásomba belekötni, akkor könyörgöm ne írjatok! 🤣 Mellesleg palóc vagyok, a környékemen egy embert nem tudok mondani aki ‘tudnék’-ot használ😆

Másodszor igen, betegséggel küzdök még mindig, pár éve bulimiás voltam és még mindig nem vagyok képes magamat elfogadni, köszi, hogy emlékeztettél rá.

Harmadszor igen is van olyan, hogy de viszont és tudtommal külön kell írni, lehet tévedek, de ez van, emberi dolog☺️

2020. jún. 25. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!