Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belefér a diétába a bolognai...

Belefér a diétába a bolognai szósz tészta nélkül, darált pulyka húsból elkészítve?

Figyelt kérdés
Kb. 50 dkg darált pulyka húsból készítettem a bolognai szószt (zacskós por alapból) és ezt ettem ebédre és vacsorára,tészta nélkül.
2008. nov. 25. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
A lényeg,hogy három órával lefekvés előtt egyél utoljára.És célszerű délután már nem enni szénhidrátot.Ha így volt ez,akkor teljesen rendben van a bolognaid:)
2008. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
79%

Ahogy az előttem szóló írta :-)

Egyébként pedig belefér, mert önmagában nem olyan finom, mint tésztával meg sajttal :-D (ezt ebédelek pont, de én rendesen)

2008. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
A sok só és ízfokozó miatt veszélyes a súlyodra,mert ugye a só köti a vizet,de nem olyan veszélyes mint a tészta.
2008. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
És mi helyzet a bolognai szósz alapvető alkotóelemével, a répával? Az nem keményítő nap???
2008. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
ezek hülyeségek... egyél bátran, csak mozogj utána este és semmi bajod nem lessz, nem éhezni kell
2008. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
én nem is értem miért találnak ki ilyen diétákat h ezt lehet enni-azt lehet enni amúgy... mindenféle táplálékra szükség van a szervezetnek, ha eszel egy pizzát este 8kor és utána alszol persze h elhízol, de lehet normálisan táplálkozni ha van mogás és nem éjszaka kajál be az ember
2008. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is baromságok ezek az ezt eszek, majd azt eszek diéták. Minden kell egyszerre csak mértékkel. Lefekvés előtt nem sokkal lehet enni, de csak zöldséget, ha fogyni akarsz, meg valami zsírszegény húst vagy egyéb zsírszegény fehérjeforrást és akkor nem lukad ki a beled éjjel és nem is hízlal.
2008. nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
teljes kiorlesut sem eszel?
2019. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!