Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatékony fogyás alhasról?

Hatékony fogyás alhasról?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy kiskorom óta a hasam és környékére rakódtak inkább a "zsírpárnácskák" már elkezdtem edzeni kb olyan napi 3x10 percet a hasam felső részével meg vagyok már nagyjából elégedve viszont az alhasamról még mindig nem akarnak eltünni a "zsírpárnácskák" és nagyon zavar. Ha valakinek van valami hasznos tanácsa/tippje kérem ossza meg velem. Válaszokat előre is köszi!

2020. jún. 29. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Ha nagyon alapos akarsz lenni, először is menj el egy testösszetétel mérésre. Ott megtudhatod, hogy tényleg zsír van e a hasadon, vagy csak puffadsz esetleg. Ha az utóbbi a helyzet, egy béltisztító kúra is szép lapos hasat tud csinálni. Nem kell semmi extrára gondolni, én a lenmagot, vagy az utifűmaghéj használatát javaslom. Hogyha mégis van fölösleged, amit a hasadra raktározott a szervezeted diétával tudod legeredményesebben lepucolni. Persze nem rossz kiegészítés mellé a hasizmozás, de a makacs zsigeri zsírt szinte csak étkezéssel lehet minimalizálni.

Sok sikert!

2020. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Edzéssel valószínűleg nem fog menni. Egyél kevesebbet!
2020. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy jobb minőségú ételeket!
2020. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az utolsó jól írja! A minőségen van a hangsúly!
2020. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A feldolgozott ételek kiiktatásával jóízűen, és könnyebben lehet fogyni!
2020. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!