Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt sokat változhat...

1 hónap alatt sokat változhat a testem?

Figyelt kérdés

Úgy értem fogyhatok és izmosodhatok 1 hónap alatt?

Életmódot váltottam.

Augusztusban külföldre utazom nyaralni a családdal, és szeretnék fogyni pár kilót és izmosodni.

Egészsges étkezés és edzés, napi 3-4x étkezem, nem koplalok.

L/159 cm. 69 kg körül vagyok.


Ma kezdtem el.


2020. jún. 29. 17:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Étkezz jól, ezen felül pedig interneten tök jó, többnyire saját testsúlyos alakformáló videókat lehet találni. Ott van Alexis Ren, vagy Chloe Ting. Komplett programjaik is vannak, ami szerintem kicsit durva, de irányadónak jó. Én elkezdtem Chloe 2 hetes programját, de inkább lazítottam rajta. Nem az a cél, hogy kinyírjam magam, így mindennap csak 1-2 videót csinálok meg tisztességesen és beiktatok heti egy-két pihenő napot is. Nos azt kell hogy mondjam, az alakomon már most látszik 2 hét után a változás. Persze nem jelentősen, de nekem ez szimpi eredmény, hogy erőt adjon a folytatáshoz. Csinálgasd és valóban jobban fogod érezni magad a bőrödben! :)

Nekem az is hatalmas eredmény, hogy az elején az első videó gyakorlataiból ha 10-10 másodpercet tudtam teljesíteni, már sokat mondok. Két héttel később, már nem mondom, hogy lazán, de szinte végig tudom nyomni. Szóval érezhetően hatásos!

Egyébként meg nevessetek ki, de az alábbi videót is végig csinálom mindennap:

https://www.youtube.com/watch?v=8qDDtm6BOfw

Nevetséges, hogy ezt még két hét után sem vagyok képes megállás nélkül megcsinálni, de már ebben is jelentősen érzem a fejlődést. Szóval kezdetnek szerintem semmiféle plusz berendezés, eszköz, vagy súlyzó nem kell a formásodáshoz. Kitartás kell, de az sok, mert ha ezeket csinálod, az mocskosul fájni fog! :D

2020. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2020. júl. 3. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!