Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A rendszertelen étkezés...

A rendszertelen étkezés mennyiben befolyásolja rossz irányba a diétát?

Figyelt kérdés
Igyekszem naponta 5-ször keveset enni, de vannak napon amikor nem úgy jön ki a lépés. Van, hogy négyszer eszek egy nap, máskor háromszor, de olyan is előfordul, hogy csak kétszer (ebéd és vacsora). Ha egészségesen és kalóriakereten belül eszek, akkor ez nem baj szerintetek?
2020. jún. 29. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Különbözőek vagyunk. Egy csomó mindent befolyásolhat, de előre megjósolni biztosra nem lehet, hogy mi lesz. Ha a kalóriakereten belül maradsz, akkor talán az nem fenyeget, hogy a következő étkezésnél kamatostul bepótolod a kimaradtat. De az lehet, hogy a hormonjaidat (inzulinszintet, de még van egy pár) szerencsétlenül befolyásolja. (De az is lehet, hogy pont a kevesebb étkezés válik be neked, ilyen ember is van.)


Szóval szerintem ne ess kétségbe, tapasztald ki a dolgot.

2020. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van, aki szerint ne essen le vércukorszint nagyon, mert szénhidrátéhséged lesz.

Én nem vagyok ilyen.

2020. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvas utánna mi azaz időszakos böjtölés. 8 éve csinálom, 35 kilot fogytam. Biztositalak hogy szüksegtelen sokszor keveset enni.
2020. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 2szer eszek egy nap és egy deka fölösleg nincs rajtam.
2020. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!