Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ennek a táplálko...

Mit gondoltok ennek a táplálkozás szakértőnek a mondandójáról?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jún. 29. 21:30
 1/6 A kérdező kommentje:

Másik videó is:

[link]

2020. jún. 29. 21:32
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Leszolja a dietetikusokat de azert o is boomer dolgot mond.


Vegan b12 pl. Ez mar annyira idejet mult. Normalis esetben termel annyit a szervezeted, hogy hatarertek felett legyen a b12. Baratnom vegan..direkt befizettem a gellertmedicalnal teljes verkepre meg ilyenek. B12 hataertek felett. Kalcium szinten.


Egyetlen egy volt hatarertek alatt es az a cink. De innentol figyel arra, hogy egyen olyat is amiben van.


Tovabb nem neztem. 0as vercsoportmal mondja, hogy a hustol miert hizna barki is. Nos hat..a fel nem hasznalt feherjebol zsir lesz..szoval nem is tudom...;d

2020. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem tud az ember úgy termelni b12 vitamint, hogy az fel is tudjon használódni. Ezt mint biológus mondom neked. H.lyeseget ne terjesszünk, köszi. (A youtube videót nem neztem meg)
2020. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
En ezt elhiszem de akkor hogy hogy hatarerteken felul volt a b12 szintje?
2020. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Milyen b12? Te miről beszélsz?

A teljes videót nezd meg!

2020. jún. 29. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es, sok vegán kaját dúsítanak B12-vel, ha vitamint szed abban is van, meg egy csomó gyümölcsös üdítőhöz is hozzáadják stb.
2020. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!