Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoktatok csaló napot tartani?...

Szoktatok csaló napot tartani? Ha igen, ilyenkor mennyit, mit esztek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szoktam. Havonta egyszer. Ilyenkor minden olyat eszem amit egyébként nem. Gyorskajàt ( legtöbbször kínait), fehérlisztes sós pékàrut, cukros édességet, csipszet. Normàlis mennyiséget. Konkrétan nem tudom, egyébként se szàmolgatok kalóriàt a mindennapokban sem. Makrókra figyelek, speciàlis arànyokra, a minőségre, és így fogyok.
2020. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én olyankor ugyanazt eszem, mint mindig, csak korlátlan mennyiségben, hogy mozdulni sem bírok.
2020. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hetente 1x tartok olyan 3-5ezer kcal körül. Nem figyelek az adagokra, de nem eszem addig magam, hogy rosszúl legyek

Az e heti így fog kinézni


Reggel 5 kifli VAGY 3 pogi tömlős sajttal

Ebéd tejfölös túrós tészta cukrosan (múlt héten sajt golyó volt)

Vacsi oreoval töltött palacsinta

Nasinak meg valami ropi vagy chips. Már alig várom 🤤 :D

Így is megvan a heti -1 kg de még az elején járok, lehet később ritkábban tartok majd csalónapot.

2020. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Havi 1x szoktam általában. Ilyenkor többnyire olyat eszem, ami újdonság és "muszáj" megkóstolni, ill. gyümölcsből többet. Most Milka mogyorókrémet ettem (úgy egy fél üveget megettünk ketten magában), 2 péksütit, egy új Milka-oreo pálcikás jégkrémet, egy homemade hambit (itt csak a zsömi volt fehérlisztes, a belevaló minőségi alapanyag volt) és görögdinnyét.

Ilyen, amikor eszem szemét kaját is. Ha nem, akkor "tiszta" kajából eszem többet. Kicsit több protein szelet, protein puding, csirke chips, cukormentes fagyi, némi tiszta mogyoróvaj.

2020. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoktam, általában akkora időzítem, amikor tudom, hogy lehetetlenség lenne megoldani a normális kajálást. De ez általában kimerül a mekiben meg a pizzában, max egy kis péksütiben.
2020. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én kb. Minden nap eszek olyat amit nem kéne. Mersze mertékkel. Pl egy fagyi vagy valami keksz vagy ha van itthon süti akkor egy-két szeletet. Nyilván nem ennyi mindent egy napon. Egy nap max 1 valamit ehetek
2020. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!