Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem tudom elfogadni magam?

Miert nem tudom elfogadni magam?

Figyelt kérdés
165 cm/46 kg vagyok. Egyszerűen minden étkezés után csak végignézem magam, nem tudok úgy lefekudni hogy ne álljak aznap merlegre. Mások azt mondjak sovány is vagyok,de én látok meg zsirt a hasamon. Honapok óta ez megy nem tudom hogy szerethetnem végre a kinezetem.
2020. júl. 5. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj pszichologushoz!

Nagyon is vekony vagy, ez a suly a magassagodhoz keves es ha te ezt magadtol nem latod, akkor csak szakember tud segiteni mielott komoly problemaid lesznek a koplalasbol.

2020. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a normális, hogy van zsír a hasadon. Ha nem lenne, beteg lennél (feltéve persze, hogy lány vagy, de ez a benyomásom). Ne a photoshopban manipulált reklámokhoz hasonlítsd magad!


Egy grammot se fogyj tovább, inkább hízz egy kicsit, mondjuk 50 kg-ra, és próbálj meg izmot fölszedni. Úgy csinosabb leszel, mintha még tovább próbálnál fogyni.


És igen, fordulj pszichológushoz, az első válaszolónak teljesen igaza van.

2020. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

nézd meg a BMI indexed...már kóros a soványságod...

Neked egy jó szerető kellene, aki szeret is, nem csak használ. Nos ő sokat segít a dicsérő szavaival.

A hasadon lévő zsír szerencsére jó helyen van(nekem is)..az nem megy le, ne is erőlködj..illetve ha még azt is leadnád, abból bizony kórház lesz.

2020. júl. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez már anorexia. Fordulj pszichológushoz mielőtt nagyobb baj lenne belőle!
2020. júl. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek is javasolták, kérj szakszerű segítséget egy erre szakosodott pszichológustól; a lábtörésedet sem próbálnád magadtól rendbe hozni.
2020. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol van ilyenkor a családod, nincsen testvéred, szüleid, vagy barát, akivel beszélni tudnál? Az nem zavar, hogy valószínűleg már nem menstruálsz, hullik a hajad, és egyre gyengébb vagy? Kérj segítséget, egyedül nem fog sajnos menni!
2020. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ilyen próblémám nekem is volt csak annyit tudok ajánlani hogy csinálj olyan dolgokat amelyektől több lesz az önbizalmad. Pl.:sminkeld ki magad, foggy le, vegyél fel szép ruhát stb.
2020. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!