Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Feszultseg, idegesseg miatt...

Feszultseg, idegesseg miatt alig tudok enni. Igy vissza foglm hizni a mar leadott kilokat?

Figyelt kérdés

Aprilisba kezdtem el szamolni a kaloriakat, 5 kilotol szerettem volna megszabadulni. Ez szepen le is ment (evek ota sportolok, ezt most sem hagytam abba).

Viszont most kulso tenyezok miatt napok ota feszult, ideges vagyok, ami sajnos ebben is megnyilvanul, hogy gyakorlatilag nincs etvagyam. Gorcsbe van a gyomrom es par napja napi 1-2x eszek, par szem malnat vagy ami jol esik, de pl fott kaja nem csuszik le egyaltalan. :(

Tudom, hogy ez nem jo es nem celim tovabbfogyni, de ugye nem hizom vissza a mar leadott kilokat?

Mert mindenhol azt olvasom, hogy ha tul keves kaloriat viszunk be, a szervezet raktaroz es utana duplan jon vissza amit megeszel. Vagy ha idegesseg miatt nem bir enni valaki az mas?

Aki volt mar hasonlo helyzetben leirna, hogy mit tapasztal?

(Egyebkent par nap mulva kikerulok ebbol a kornyezetbol, ami a feszultseget okozza es szerintem utana ha megkonnyebbulok az etvagyam is visszajon, legalabbis remelem.)


2020. júl. 7. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Raktározás akkor történik, amikor túl sokat eszel. Ha keveset eszel, lebontja a szervezet a raktárait.
2020. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Nem eszel semmit és ettől visszahízol?

Szerintem te agyból fogytál nem keveset :D

2020. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Nincs semmi raktározás.. ha alig eszel, mindig ahhoz a kevéshez fog hozzányúlni a szervezeted amit épp bevittél. A felesleghez akkor fog, ahogy az előző is írta, amikor teljesen üres a gyomrod. Hogy raktározna már abból a 2 maréknyiból is? Meghalnál ha így lenne. Csak akkor keletkezik fölösleg, ha annyit bevittél (zabáltál) amennyit már nem kíván megemészteni a gyomrod és ilyenkor igen elraktározza. Tehát most az fog történni veled, hogy jobban fogsz fogyni, ami nem épp jó, mert ez koplalással történik. Mielőbbi jobbulást!


U.i.: aki lepontozta az előzőt meg ezt is lefogja mert leírtuk mi történik valójában, nem pedig a "ne koplalj mert raktározni fogsz" baromságot hajtogatjuk, annak legyen annyi bőr a képén és irja ide hogy én voltam és indokolja meg miért. Köszönöm

2020. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akkor jön vissza, ha pár nap koplalás után elkezdesz zabálni.
2020. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha feszült vagy és nincs étvágyad abszolút akkor nemhogy nem fogsz visszahízni hanem még jobban fogsz fogyni amellett, hogy az ősz hajszálaid is gyarapodnak

Erőltesd az evést: egyél kis falatokat a kajából minden nyelésnél egy pohár vizzel leöblitve

2020. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!