Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol mindent megennék, hol...

Hol mindent megennék, hol legszivesebben semmit! Mi van velem?

Figyelt kérdés

15/L vagyok és nem arról van szó, hogy fogyókúrázok, mint egy eszement ember, sőt...Sose fogyókúráztam úgy, mint a mai lányok többsége, ezért is nem értem, hogy mi van velem.

Nem voltam soha az a fajta, hogy felfaljam a fél hűtőszekrényt. Én amikor túleszem magam akkor az az étel ize miatt van, szóval nem azért, mert muszáj valamit faljak, hanem mert nagyon szeretem az adott kaját(ami hát valljuk be, akár gyorskaja is lehet időnként )

Viszont vannak periódusok amikor semmit sem akarok enni és csodálkozom, hogyhogy máskor annyit birok enni.


Valaki eltudná magyarázni helyettem saját magamnak, hogy miért szokott ez történni velem ? A súlyommal kapcsolatban : hát nem vagyok sem vékony, de sem kövér


2010. aug. 2. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez minden tininél előfordul. Velem is előfordult, nincs semmi baj:)

Fejlődésben vagy. Előfordul, hogy időnként több energiára(=ételre) van szükséged. Máskor megáll a fejlődés egy darabig, ilyenkor kevesebb energiára van szükséged.

2010. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!