Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Kezdjek el már a következő étkezéstől helyesebben táplálkozni, vagy csak holnap kezdjem?

Figyelt kérdés
Ha már egy valami nem sikerül (pl most reggelire cukros kakaót ittam, meg zabfalatokat mézes kenyérrel, tudom nem épp a legjobb választás sőt), akkor úgy vagyok vele, hogy máma már elrontottam mindent, nem lesz meg a kcal deficit, és inkább nem is figyelem aznap a kaját,és egy dőzsi nap lesz belőle. Ti mit tennétek ilyenkor a helyemben? Rázzam meg magam és folytassam az étrendem?

2020. júl. 13. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én hetente tartok egy ilyen napot. Néha lehet lazítani.


Ha nem fordul elő gyakran akkor élvezd ki ezt a napot. Persze nem kell annyira túlzásba esni (pl 10ezer kcal+) csak ami jól esik.

2020. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Ettől még simán meg lehet a deficit, ha kell úgy, hogy mozogsz 1 órát. Ha 2 naponta ezt csinálod, soha nem fogsz célhoz érni.
2020. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én pont így voltam tegnap. Befaltam fél csomag kekszet meg 1 tábla csokit delelőtt.

Úgy voltam akkor hagyom az egészet, eszek amit akarok és mától folytatom rendesen. 5 hete tartom a diétát és még nem volt ilyen csalónapom. Egyébként összesen nem ettem túlságosan sokat tegnap, mert csak édességet ettem, semmi máa rendes kaját. Kb 2500 kalóriát ettem meg. Szóval nem eget rengetően sokat.

2020. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb amit tehetsz, ha az első félreevés után hagyod az egészet a francba és elkezdesz minden szemetet össze enni. Igenis rázd meg magad és nyomd le a bűntudatod, ne dobd kukába az egész napot mert holnap sem lesz ez másképp. Senkinek sem megy egyik napról a másikra a mindenről való lemondás, persze van akinek igen. De ez teljesen normális. Adj időt magadnak és a szervezetednek a változáshoz.
2020. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogy rontottad el, folytasd csak tovább. Beleférnek ilyen kaják is, ha mértékkel eszed. Mézes kenyeret én is szoktam, egyik kedvencem :)
2020. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én meg pont ma gondolkodtam rajta, hogy két hete volt egy szülinap, arra időzítettem egy csalónapot, reggeltől estig zabáltam (4000 kcal biztos volt). De ezután meg múlt héten nem bírtam megállni és 3-szor is elszaladt velem a ló. Szóval én soha többet nem tartok előre beütemezett csalónapot. Néha úgyse bírok magammal, az lesz a csalónap. Ilyenkor meg úgyse eszek egész nap mindent, csak pl. délután beeszek édességből/KFC-s kajából (ez kb. 800 kcal), így sokkal jobban járok.

Ha valami csoda folytán egész héten nem lépném túl a keretemet, akkor vasárnap ennék egy fagyit/sütit/vmit.

2020. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ma ugyan teljesen elszált a kalória keretem, de úgy vagyok vele, hogy akkor legalább a nap hátra lévő részében egészséges kajákat eszek. Túrógombócot csináltam zabpehellyel, meg puffasztott rizst ettem kőrözöttel és sonka feltéttel. A hűtőbe már ott vár vacsira egy nagy adag saláta, kis olíva olajjal, pulyka hússal és tojással. Így mivel elkészítettem kénytelen leszek azt enni, nem félrekajolni:D
2020. júl. 13. 14:16
 8/13 A kérdező kommentje:
Természetesen a Zabkeksz el és a mézes kenyérrel se lett volna gond, ha nem mértéktelenül falom:/ hiba volt, de mostmár próbálom nem ostorozni magam, inkább visszaráződni a régi kerékvágásba
2020. júl. 13. 14:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdésed. Most akarod elkezdeni az egészet vagy már folyamatban van? Mert ha még nem kezdted és mindig csak majd holnap, akkor úgy soha nem fogsz lefogyni. Ezt tapasztalatból mondom. Én is majd majd majd (az elhízásom után) és elment 5 év az életemből túlsúlyosként. Meg vannak akik megfogadják hogy majd következő hónaptól, majd nyár végétől, majd újévtól, majd húsvét után és így mennek körbe körbe, az évek meg mennek, az egészség meg romlik. El kell határozni magad, hogy akkor MOST és senki de semmi se zökkenthet ki ebből. Így a siker szinte 100%os. Minden fejben dől el, hogy ki mennyire akarja. Ha csak húzza mindig, akkor nem is akarja igazán.
2020. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor már el szokta, engedni az adott napot és élvezni az életet :D Másnap még folytatom, mintha mi se történt volna.
2020. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!