Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik testalkatom...

Fiúk! Melyik testalkatom választanátok?

Figyelt kérdés

Régen vékony combú, kis kerek popsis, kicsi formás mellű nő voltam. A derekam mindig is vékony volt, most is az. Viszont felszedtem pár kilót, aminek következtében megnőttek a melleim. Még mielőtt sportolni kezdtem volna Ds volt a méretem, a sok edzéssel azonban Bsre csökkent. Most újra visszakaptam aDs melleimet, ami nagyon jó érzés. A popsim is nagyobb lett, hál isten a derekam ugyanolyan vékony maradt. Mivel sportolok aktívan most is, nem vagyok plötyi. Egyedül a hízás a combjaimon nem tetszik, mivel azok is megvastagodtak.

Összességében, most egy jóval nőiesebb, homokóra alkatom van,amin van ami tetszik, van ami pedig nem.

Mit tegyek? Fogyjak vissza a régi súlyomra? Vagy csak sporttal formálja magam?

Tudom hogy nincs helyi zsírégetés, így ha fogyni kezdek búcsút inthetek a most annyira kedvelt domborulataimnak.



#fogyás #nőiesség #Mellből fogyás
2020. júl. 14. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, a lényeg, hogy jól érezd magad! Igény mindegyik alkatra van.
2020. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
talán két képpel többre mennénk döntés szempontjából
2020. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Másodiknak igaza van, képekkel könnyebb lenne eldönteni. Most mindenki azt hiszi, hogy valami perverz 50es pali vagyok xd
2020. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Szánalom, hogy itt kérdezgetsz vadidegeneket, hogy milyen alakod legyen.
2020. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén szerintem inkább a második. de ne mi döntsünk el hogy milyen legyél.



De ezt amúgy tényleg képről lenne jobb megmondani, minden ember más és más.

2020. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Természetesen a második, de az a fontos, hogy jól érezd magad a bőrödben.
2020. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a jelenlegi formádat szeretnéd megtartani szép combokkal, akkor ajánlom a biciklizést. Pár hónapos heti pár túra után már látszik az eredmény. Nem is annyira kimerítő dolog, kint vagy a természetben és akár zenét is hallgathatsz közben
2020. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tök mindegy.Amíg nem vagy se fogpiszkáló se dagi addig a férfiak jelentős részének a kisugárzás számít.Én is voltam már oda mindkét típusért, és ha megkérdezték milyen típusú nőket szeretek, mindig az aktuális vagy az utolsó típusú volt az igazi.
2020. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mansour ***** válasza:

Nekem alapvetően tetszik a vastag comb, meg a homokóra alkat, de egyébként nem ez a legfontosabb szempont. :)

Van aki soványan is vonzó, és kicsit ducin is az. De van olyan is, aki soványan jól néz ki, de ha elkezd hízni, nagyon eltorzul az alakja. Ha valaki azt írná, hogy amit felszedett magára, attól a melle megnőtt, de a feneke és a combja nem változott, annak azt mondanám, hogy sürgősen fogyjon vissza! De neked a leírtak alapján olyan alkatod van, hogy ezekkel a hangsúlyosabb domborulatokkal tökéletes, ezt próbáld tartani!

2020. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!