Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy tinédzser gyerek 3-4...

Egy tinédzser gyerek 3-4 kg-ot szeretne fogyni, gyógyszerek és drasztikus lépések nélkül. Tudtok olyan weboldalt, alkalmazást, cikket ami tippeket, esetleg konkrét diétát tud javasolni? Kort is írjatok légyszíves! Köszönöm! :)

Figyelt kérdés
Ha tapasztalatok van a dologban, azt is szívesen meghallgatnám ;)

2020. júl. 15. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell speciális diéta. Iktassa ki a felesleges kalóriákat. Nasi, cukros üdítő, csoki, chips, keksz, süti, stb.. Persze lehet időnként, csak ne legyen a mindennapok része.

Minden nap mozogjon, sportoljon.

2020. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg a "tudnátok tanácsot adni? Kezdő vagyok" kezdetű kérdést. Oda írtam egy hosszabb választ, az egészséges fpgyásról.applikációnak a kalóriabázist ajánlom.
2020. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leginkább a mozgást tudom javasolni, amit szeret, abból heti 4-5 alkalom plusz mindennap séta. Minden más tipphez fontos lenne tudni kort és nemet.
2020. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!