Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzeni csak vékonyan szabad...

Edzeni csak vékonyan szabad elkezdeni, különben "megvastagszik" az ember?

Figyelt kérdés
Saját testsúlyos edzésre értem, amiben van pl.popsi-és lábedzés is. Még vastagabb lesz tőle a csípő, a combok, ha még van rajtam felesleg? Vagy mire kell figyelni, hogy ne nőjenek, ha nem csökkenjenek a centik?
2020. júl. 23. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen mindegy, hogy mikor kezded, ha izmosodni akarsz ugyanaz lesz a végeredmény. Inkább a futást kellene választanod, ha vékonyítani akarsz.
2020. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vékony és kicsit izmos lennék a legszívesebben. Kb.6-8 kiló feleslegem van. Úgy tudom a futás inkább lebontja az izmokat, nem? Emiatt az nem szimpatikus, inkább formás szeretnék lenni.
2020. júl. 23. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
A futás az izmokról pucolja le a zsírt.
2020. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán edzhetsz, izmot építeni nem olyan könnyű, hogy attól látványosan vastagodj. Egyébként jót tesz az egészségnek, gyorsítja az anyagcserét, így a fogyást is segíti, hisz az izmok sok kalóriát fogyasztanak.
2020. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!