Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel sikerült...

Milyen módszerrel sikerült fogynod?

Figyelt kérdés
Mennyit fogytál? Mennyi idő alatt?

2020. júl. 24. 22:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Szétválasztó ún. 90 napos diétával 22 kilót a 90 nap alatt, ami mind vissza is jött.


De szinte bármiféle diétával lehet fogyni.


Átmenetileg.


Megtartani egy életen át, na az a nehéz!

2020. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 vantel ***** válasza:
78%

Kevesebbet ettem.

Ezáltal lefogytam.

Cukrokat, édes ízt kerültem, lisztes dolgokat kerültem,mert hamar éhes voltam tőlük.

Mindenképpen a kulcs kevesebbet mint eddig.

2020. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a csodatrükköm hogy nem zabálok annyit.
2020. júl. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Lena7 ***** válasza:
90%

Mindennap 1200-1400 kcal között ettem, rendes ételeket és mellé sportoltam is. (Bicikliztem/otthon edzettem)

Heti 0,5-1 kg-mot fogytam

2020. júl. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Kalória deficit, eszek mindent amit eddig is, csak tartom a 2000 kcal naponta

33F 0,5-1kg hetente


Szerintem ennél nincs jobb, az ember nem kínozza magát, nem mondd le dolgokról stb. hosszú távon ez a megoldás vagy teljes életmód váltás, de azt én meghagyom másnak :)

Az ilyen diétákat el kell felejteni, mert annak úgy is az a vége, hogy visszajön az emberre és akár még sokkal több is, mint előtte

2020. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Atkins-diétával 10 kg-t, de ez persze vissza is jött. Most kalóriaszámolással fogyok, nagyon jól haladok, szerintem ez marad egész életemben. A lényeg az lenne, hogy ne zabálj annyit, csak nálam ahogy telnek a napok, úgy lazul a fegyelmem és egyre több kaját eszek.
2020. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
86%
kevés kenyeret és édességet eszek, kis adagokat és viszonylag egészségeset.. télen 59 kiló voltam, nyárra már 53
2020. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Életmódvàltàs.

Kevés szénhidràt, sok fehérje, sok zsír. Jó kajàk : húsok, rengeteg zöldség , tojàs, sajtok, olajos magok, kiegészítve szénhidràtcsökkentett kenyérrel és tésztàval, diabetikus édességekkel, és havi 1 tudatosan beillesztett csalónappal. Kontroll, tudatos tàplàlkozàs, rendszeres mozgàs, egyéni motivàció, türelem, kitartàs.

17 hónap/ -52 kg eddig.

2020. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
80%
Kalóriaszámlálás. Van egy ingyenes alkalmazás (kalóriabázis) és ott be lehet állítani, hogy mennyit szeretnél fogyni mennyi idő alatt. Ez alapján kikalkulálja az alkalmazás, hogy mennyi a napi kalóriabevitel, amit megehetsz. Ha mozogsz, ezt tudod növelni persze. (azt is be lehet vinni, hogy mit mozogtál az adott napon és annyival nő a megengedett kalóriaszám) Pici körültekintést igényel, mert mérni kell az adagokat, illetve őszintén mindent bevinni ételt, italt, amit megettél.
2020. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
50%

Elhagytam az étrendemből a cukrot, fehér lisztet, üdítőt, édességeket, zsíros ételeket. Nekem nagyon sokat segít a Yazio nevű alkalmazás, ott írom hogy miket eszem és számolom a napi kalóriát. Nekem változó szokott lenni, van amikor 600 és maximum 1000 szokott lenni naponta. Heti 5-6 alkalommal tornázom 20 percet. Viszont nem tudnék lemondani a kenyérről, abból teljes kiőrlésű vagy graham kenyeret eszem, nyilván nem 1 kilót, illetve a tésztáról se tudok lemondani, abból durum tésztát szoktam főzni. Ja és nekem nagyon sokat számít a mérték. A kenyeret csirkemell sonkával, paradicsommal,sovány sajttal szoktam enni vagy főtt tojással. Mondjuk én ugyan úgy eszek fehér rizst..Reggelire zabkását 1,5%-os tejjel, pár karika banánnal, vagy egy müzli szeletet, 0%-os Jogobella joghurtot szoktam még venni, de azt se vacsira. Napi 1-1,5 liter sima vizet iszom. Édesítőszert használok, jelenleg folyékonyt, de próbáltam már a xilitet is. Sima liszt helyett pedig zabliszt. Én ezzel az étrenddel havonta 3 kilót fogyok. Emellett semmilyen fogyókúrás gyógyszert nem eszek és nem iszok semmilyen csodaszert. Remélem tudtam segíteni 🙂

22/N

2020. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!