Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fájó izületekkel ill úgy hogy...

Fájó izületekkel ill úgy hogy nem emelhetek, mit sportolhatnék/milyen tornagyakorlatokat végezhetnék?

Figyelt kérdés
Gyalogolni szoktam, ill volt hogy mentem úszni, de most gombás lett a körmöm, csúnya is, es nincs pofám igy :S jó lenne még valami a gyaloglás mellé
2020. júl. 27. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Tudtad, hogy a gluténérzékenység egyik tünete az ízületi gyulladás?

Nézz utána, az elmúlt hetekben véletlenül bukkantam rá, olvasd el:


[link]


Ezt pedig, ha 1 évig szeded-volt nincs sem köröm, sem más gomba, a körmöd meg olyan lesz mint gyerekkorodban:


Fluconazole-Qpharma


Ez miatt mindenképpen konzultálj az orvosoddal-nem ólcsó, de jó, bátran merem ajánlani.

2020. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress megoldást a körömbombára, menj orvoshoz és irány az uszoda. Ez ugyanis a legkímélőbb sport. Mondjuk szerintem az ellipszis tréner vagy a (szoba)bicikli is megteszi.
2020. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm, hogy irtatok! :)

Persze, kértem már időpontot bőrgyógyászhoz, ill. addig is kezelgetem. Mindenképpen szeretnék visszamenni úszni


Első válaszoló, köszönöm szépen a linket illetve az ajánlást, utánanézek annak amit írtál. Arról, hogy a gluténerzekenyseg is okozhat ilyen tuneteket, futolag mar en is hallottam. Kb 18 eves korom ota elek egyutt ezekkel a fajdalmakkal, de eddig meg nem derult ki, hogy mitol van ez. Most 28 vagyok. Szoval ha olyan, akkor beveszek orvos alltal irt gyogyszert, es ha bírható nélküle, akkor nem. Ez teljesen változó, hogy épp mennyire rossz.

2020. júl. 27. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Youtube-on beírod, hogy kímélő torna rengeteg videót találsz.
2020. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi szépen! :)
2020. júl. 27. 18:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Fuu hat beleneztem pár tornázós videoba, kis tulzással mar attol is rosszul lettem ahogy láttam, hogy miket csinálnak bennuk 🙈 konyokhajlitas, rugozas, sajna a kivitelezhetetlen kategoria. Nagyon rottyon vagyok :(
2020. júl. 27. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!