Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásosak az otthoni...

Mennyire hatásosak az otthoni edzések/ edzős alkalmazások?

Figyelt kérdés

Persze egészséges táplálkozás mellett. Egyáltalán nem tartom magamm kövérnek (persze van egy kis pocakom), inkább izmosodni szeretnék.

Kíváncsi lennék, hogy ha otthon edzek alkalmazások segítségével az mennyire hatásos, illetve, hogy tudtok-e ajánlani valami olyat ami nektek bevált.



2020. júl. 28. 01:09
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Hatásos az otthoni edzés csak az a kérdés, hogy nő vagy vagy férfi

Ha nő vagy akkor elég egy aerobik dvd, hogy jó formában legyél,csak csináld minden héten rendszeresen


Ha viszont férfi vagy akkor venned kell egy kondipadot, gépeket,súlyzókat ami több százezer forintra rúg

Ezért egy férfinak érdemesebb inkább lejárni konditerembe mert olcsóbban megússza a dolgot

De az otthoni edzést meg lehet csinálni egy férfinak fekvőtámaszokkal meg guggolásokkal is.

Bár olyan izmos nem lesz a fekvőtámasztól mint egy olyan személy aki gyúr egy teremben súlyzókkal de egy egész jó erőnlétet el lehet érni a fekvőtámaszokkal is

2020. júl. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értek egyet az 1-essel, nekem tesóm saját testsúlyos edzésekkel tudta magát olyan formába hozni, mintha terembe járt volna. Szóval egy jól megválasztott edzesprogrammal otthon is lehet edzenie egy fiúnak is.
2020. júl. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Hatásos az is, de tényleg kell hozzá a jó program és az elhatározás, mert egyedüli edzésnél pl nekem a legnagyobb nehézséget az rejti hogy megunom. Nincs kedvem, abbáhagyom és akkor már bukott is az egész.
2020. júl. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az otthoni edzés a jobb, mert mire eljutnék egy edzőterembe és vissza haza, annyi idő alatt itthon lenyomok egy teljes edzést. Nincs se kedvem, se időm ennyit utazgatni azért, hogy mozogjak. Megunni se fogom, mert sokféle hasznos videót lehet találni, ha az egyiket esetleg megunnám, van egy csomó másik. A monoton mozgásformákat, mint a futás, elég gyorsan megunom, jobban szeretek edzeni, tornázni, jógázni. (Nő vagyok.)
2020. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

2

Az ki van zárva.

Mert lehet, hogy jól nézett ki a testvéred de nem összehasonlítható egy olyan emberrel aki nehéz vassal edzi az izmait


Az otthoni edzést lehet csinálni egy darabig amitől jó erőnlétbe lehet kerülni de a növekedés egy idő után megáll, nem úgy mint azoknál akik vassal edzenek mert ők folyamatosan nőnek


Aki vasakkal terheli az izmait az egyébként is jóval nagyobb erőkifejtésre képes mint aki csak fekvőtámaszokat nyom otthon

2020. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, egyébként nő vagyok.


#4 Igen, nálam is az a baj, hogy a legközelebbi edzőterem is messze van s drága lenne eljutni oda, ráadásul időigényes is.

Épp ezért voltam rá kíváncsi, hogyha itthon edzek sikerül e egy fittebb, izmosabb formát elővarázsolnom :)

2020. júl. 28. 16:15
 7/8 anonim válasza:
Amúgy nagyon sok helyen volt mostanában kialakítva ilyen szabadtéri edzőpark, az is jó tud lenni, sok barátnőm jár oda.
2020. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb 3hónapja edzem itthon és nekem bevált. Van motivációm, szerintem ez a legfontosabb. Többféle alkalmazást kipróbáltam és szoktam YouTube-on is keresni videókat így elég változatosan tudok edzeni. De például a férjem nem tud itthon edzeni mert nem bírja rávenni magát csak teremben, edzőtárssal. Pedig vannak itthon is súlyzók, fekpad stb.

S

2020. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!