Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rosszul vagyok magamtól,...

Rosszul vagyok magamtól, segítetek?

Figyelt kérdés

Itt vagyok a tengeren egybe fürdőruhába. Nagyon gamat vagyok. Striás combok, fenék. Pedig egy olyan 5 kilót kéne csak leadjak. Nagyon undorodok. Ha hazamegyek le akarok fogyni. Segítsetek. Tipp edzéshez? Étkezéshez

Tudtok valami jót?



2020. júl. 28. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Elsősorban önkontroll, hogy tudd mikor kell abbahagyni. Tudom, ezt könnyű csak így leírni, de a valóságban nehéz. Én is átmentem rajta. Szerettem enni, a finom ételeket és nem tudtam hol a határ. Így az évek alatt feljött 20kg felesleg, aminek most 4-5 hónap alatt kb a felét leadtam már, és ha meg is pusztulok, de a maradékot is leadom! Az eleje nehéz lesz, készülj fel rá, itt buknak el a legtöbben. De ha átlendülsz ezen, akkor beáll a szervezeted a kevesebb (normális) mennyiségre és nem fogod kívánni a többet. A másik dolog, amivel ezt meg tudos csinálni, az az, hogy kevesebb kalóriát vigyél be mint most és kész. Lehetőleg normális ételekből. Szóval akaraterő és kalória deficit. Ennyit kell betartanod.
2020. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
:D
2020. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Élvezd a napfényt és a tengert, az 5kg valószínűleg még jól is áll. A striák fogyástól nem tűnnek el, idővel elhalványodnak, kénytelen leszel megszokni őket. (Hirtelen fogyástól, hízástól, növéstől alakulnak ki.)
2020. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A feleségem is fogyott vagy 20 kilót és a striák is alig látszanak már. Valami spéci kúrát csinált. Ha gondolod, átküldöm az elérhetőségét és szívesen elmagyarázza.
2020. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fehér kenyeret és a cukros üdítőket ki kell zárni majdhogynem teljesen. Ásványvíz, buborék mentes, de a sima csapvíz is teljesen jó. Ezek ilyen könnyű lépések még, de ha ezt nem sikerül betartani akkor hiába írunk ilyen fogyókúrákat.
2020. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!