Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Keto Diétázók,mennyi idő...

Keto Diétázók,mennyi idő alatt fogytatok le? Hány kg-ról,mennyire?

Figyelt kérdés
1. sorban csak olyanokat kérdezek, akik tényleg csak a diétát használták(vagyis 0 edzés stb.).

2020. júl. 29. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

0,5-1 kg / hét fogyást szoktam elérni vele, évente 1-2 alkalommal, 2-3 hónapos időszakokban szoktam csinálni (ahogy épp kedvem van, most csinálom 4. alkalommal). Ez 6-8 kg-t jelent alkalmanként. Nem mondom, hogy nem jön vissza belőle, miután "elengedem magam", de csak lassan és csak részben. Ha tényleg elégedetlen lennék az alakommal, és lenne bennem kitartás (főként a súlytartáshoz), akkor nagyon hatékony lenne nekem. 60 kg a cél, most az utolsó 5 kg-nál tartok. 75-ről indultam.

Nem edzek - amikor edzettem, max. 1 hónap után feladtam.

Szerencsém van, még 45g CH-val is ketózisban vagyok, ha egy étkezésre nem eszem 30g CH-nál többet - tehát azért ez elég "laza" (van, akinél 20g a max., ezt ki kell tapasztalni). Az elején nagyon néztem a grammokat / kalóriákat, most már csak "érzésre". Hosszú távon is jó lenne tartani a low carbot.

Soha nem tapasztaltam semmilyen mellékhatást, a diéta első napjaiban sem. Sem éhséget, sem fáradtságot stb. A CH-t pár nap után már nem is kívánom.

2020. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
10 nap után adtam fel azonnal,mert problémám lett. A 10 nap alatt 7kg minusz.6 éve szedek fogamzásgátlót,volt még 8 szem tablettám,de megjött a megvonásos vérzésem,32 fokban fáztam és izzadtam,a vérnyomásom ingadozott. A folyadékbevitelem a napi 2-3 literről 7-8literre felszökött,mellette folyton kivoltam száradva. 25g ch-t tartottam 1200 kalória ,ötödik napra nagy erőlködéssel elértem a 800kalóriás maxot,nem ment több kaja.
2020. júl. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. 172 cm magas vagyok. 66kg-ről 59-re a 10 nap alatt
2020. júl. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 uh sajnálom, hogy nálad ilyen durva haásai voltak, nem akarok kötekedni, de biztos jól csináltad? magadtól kezdtél bele? milyen ételekből állt pl egy napi menüd?
2021. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!