Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjakk tovább? Miért...

Hogyan fogyjakk tovább? Miért jojózik a súlyom?

Figyelt kérdés

Amikor megszületett a babám és elkezdtem szoptatni és a 6 hét gyermekágy után mozogni is elkezdtem , valósággal olvadtak a kilók. 25 kilót leadtam , azomban most már kevesebbet szopizik és a súlycsökkenés belassult. Van hogy egyik héten 69 kilót mutat a mérleg másik héten 71,7-et, utána 70-et és így. Az étrenden jó , nem eszek gyors kajákat , és heti 5 napot edzek súlyok nélkül itthon. Ez így normális vagy szigorúbb diétát kell követem? A,, csoda" fogyasztószerektől (pl xls medical és társai) kímélném magam, mert azt hallottam, hogy nem jók.


Nektek mi a véleményetek?


Válaszaitokat előre is köszönöm! Szép napot!



2020. aug. 3. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jojózás, teljesen normális ennyi ingadozás akár 1 napon belül is. Ha szoptatsz nem érdemes szigorú diétába kezdeni, a kenyeret, pékárút, krumplit, tésztát stb. csökkentsd.
2020. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális a fogyás belassulása és az ingadozás is. Arra figyelj, hogy kindig reggel, étkezés előtt mérd magad. Tarts ki, mert minél kevesebb valakin a felesleg, annál lassabb leadni. Amikor 25 kiló volt pluszban, azért is mehetett könnyebben
2020. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!