Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok mensi előtti falásroham...

Lányok mensi előtti falásrohamokat, hogy csillapítjátok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 21:22
 1/9 Tabbouleh ***** válasza:
100%
1 fej jégsalátával
2020. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Evéssel. Komolyan. Máshogy nem tudom.
2020. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a meleg gyümölcstea (cukor nélkül) segít. Meg a tervezés, ha tudom, hogy ez lesz a tízórai, ez az ebéd, ez az uzsonna stb., akkor random időpontokban kevésbé éhezem meg. De valamivel többet is szoktam enni. Utána úgyis mindig hasmenésem van egy fél napig mikor megjön, szóval pont a menstruáció előtti extra kaja távozik félig emésztetlenül.
2020. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
73%
Én akkor többet iszom és kevésbé lesz éhség érzetem.
2020. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Nekem nincs.

Szerintem ha tápanyagdúsan táplálkozol mindig, és nem éhezik a szervezeted, akkor nem szabadna legyen.

Figyelj oda mindig, hogy edd meg, amit kívánsz, ne koplalj végig egész napokat, vagy ne egyél üres kalóriákat hetekig és akkor szerintem nem lesz ilyen.

2020. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak evéssel tudom kibírni. Máshogy nem élném túl...
2020. aug. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Én ilyenkor eszek, és utána meg tartok pár olyan napot, amikor nagyon visszafogom a kalória és főleg a CH bevitelt.. sokáig próbálkoztam mindenfele módszerrel, aztán beláttam, hogy a testemet nem erőszakolhatom meg, hanem megadom neki, amit ilyenkor kíván. Ez nem.azt jelenti, hogy kizabalom a hűtőt, de igenis megeszem a fel tábla csokit, mert attól jobban vagyok. Es mióta kompenzálok utána, nincs bűntudatom se.
2020. aug. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előre felírom hogy mi lesz a napi kajám, kalóriára kiszámolva. De a szokásos három nagyobb, kettő kisebb étkezés helyett vagy 10 kicsi étkezésre osztom be a napi adagot, így szinte folyamatosan csipegetek egész nap, amire személy szerint én ilyenkor a legjobban vágyom. A főétkezéseknél próbálok egészséges, jó alapanyagoknál maradni, de mivel ilyenkor nagyon kívánom a cukros, szénhidrátdús cuccokat, így atízórait meg uzsit beáldozom, és azokra kekszet eszem, vagy egy kis szelet csokit, stb. Egyszerűen muszáj, annyira erős PMS tüneteim vannak, hogy különben nem bírnám ki.

Hálistennek csak a mensi előtti napon, meg a mensi első két napján van ilyenekre szükség, utána már nem vagyok annyira farkaséhes/kívánós egész nap.

2020. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5: de sajnos attól még lehet. Sokaknál egy inzulinrezisztenciához hasonló állapot alakul ki átmenetileg a hormonok változása miatt, és az összevissza cakkozó vércukor miatt éhesek lesznek, hiába esznek amúgy normális ételeket.
2020. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!