Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem megy egy kilóval...

Miért nem megy egy kilóval sem lejjebb a súlyom?

Figyelt kérdés
5 kilót fogytam 3 hónap alatt. 80-ról 75-re. Két hete egy grammot sem ment lejjebb! Mit rontok el?!
2020. aug. 18. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Magasságod, nemed, korod?


Ha kell még fogynod, akkor lehet, hogy most már csak kevés rajtad a felesleg, azt mindig sokkal nehezebb leadni. Ilyenkor kell még az evést kicsit visszafogni, a mozgást meg növelni.

2020. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
157cm 75kg, 18 éves
2020. aug. 18. 10:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kevesebb evés, több mozgás.
2020. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van stagnálási szakasz. Látszik, hogy még tapasztalatlan fogyókúrázó vagy. Szerintem a szervezet átáll, megszokja, hogy kevesebbet kap, és elboldogul annyival. Ki kell tartani, ami ilyen körülmények között meglehetősen nehéz, hiszen nincs sikerélmény. Ilyenkor szoktak abbamaradni a fogyókúrák. Ha folytatod rendületlenül, még több mozgással, szénhidrátszegényen, majd újraindul.
2020. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legutóbb 1 hónapig stagnált 90 kilón. Vannak ilyen üres járatok sajnos. Ki kell tartani
2020. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen módszerrel fogysz? Ha lehet, akkor azon a módszeren belül meg kéne próbálnod valamit variálni. Például egy kis plusz mozgást beiktathatsz átmenetileg, azt bármelyik módszernél lehet. Ha kalóriaszámlálással fogysz, akkor variáld meg a szénhidrát-zsír arányt, vagy próbáld kicsit megnövelni a rostbevitelt. Stb stb, minden módszernél van egy kis mozgástered. Hátha így rövidebb ideig tart a stagnálás.
2020. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami jó a módszered, ha 3 hónap alatt csak 5 kg-t fogytál ekkora súlyból, aztán meg le is állt a fogyás. Valamit változtatnod kellene. Hogy mit nem csinálsz jól, azt ennyi információ alapján nem lehet megállapítani. De az is lehet, hogy magával a módszerrel nincs gond, csak nálad nem működik valamiért, pl. valamilyen anyagcserebetegség miatt.
2020. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegnap eléggé megfázhattam. Sem tegnap nem tudtam normálisan enni, sem ma. Ma már 73 kilót mutatott a mérleg😅
2020. aug. 19. 18:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Eddig kalóriát számoltam. 1500-at ettem egy nap. Heti 5-ször kondi, heti 3 nap futás. Plusz mindennap séta.
2020. aug. 19. 18:09
 10/10 A kérdező kommentje:
73 kiló vagyok már. Csak tényleg várni kellett, egy kicsit. Köszi a válaszokat!
2020. aug. 24. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!