Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tegnapi ivászattal nagyon...

A tegnapi ivászattal nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy baráti összejövetel, és a diétára fittyet hányva elég sokat ettem-ittam. Szendvicseket, ropit, sütit, bort, pálinkát, vizet is. Ma a szokásos reggeli dolgok elvégzése után a mérlegelésnél 2 kilóval többet mutatott a mérleg, mint előző nap, pedig max ilyen fél kilós kilengések szoktak lenni egyébként.

Kicsit megzuhantam, mert 2 kiló leadása rengeteg munkámba kerül, és nem tűnik reálisnak, hogy egy rontott nap ilyen pluszt okozzon. Vagy arra is gondoltam, hogy csak vizet kötött meg az alkohol, plusz a kaja súlya (bár az szerintem már nem releváns) adja a pluszt. Ez esetben mennyi idő, hogy a plusz víz távozzon?


2020. aug. 23. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nap, nyilvan te sem gondolod, hogy eszel-iszol egy kicsit es masnapra hizol. A plusz kilok mindig fokozatosan jonnek fel, ha folyamatosan tobb kaloriat viszel be, alapvetoen attol nem hizol, ha honapok ota normalisan eszel, sportolsz es egy szulinapon bevagsz egy fel tortat. 1-2 ilyen nap, egymastol tavol mindig belefer.
2020. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy két nap alatt visszamegy a súlyod, ez nem hízás. A több kaja+ a víz súlya ez amit látsz.
2020. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez mindenkivel előfordul

én lagzin voltam és a másnap miatt sem tudtam tartani a salátát, edzésről nem is beszélve


ilyenkor a bevitt kaja a beleidben vizet szív magába, ezért van a 1,5-2 kg többlet súly 3-4 napig

2020. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. aug. 23. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
+14000 kcal-t kellett volna volna 2kg zsír hízásához.
2020. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!