Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta tippek? Szeretnèk...

Diéta tippek? Szeretnèk látható eredmènyt elèrni 3 hèt alatt..az olyan válaszolók mint pl "mièrt alarsz ilyen hamar fogyni..a hízás is egy folyamat volt" lèpjenek tovább.. Szemèlyes tapasztalatokat szeretnèk

Figyelt kérdés
Sportolni is szeretnèk mivel szerintem sportal èrhetek el látható eredmènyt ennyi idő alatt
2020. aug. 24. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Miért akarsz ilyen hamar fogyni? A hízás is egy folyamat volt. Három hét alatt egyébként nem tudsz látványos eredményt elérni, ha csak azt nem, hogy kórházba kerülsz a drasztikus étrended miatt.
2020. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Súlyodtól is függ. Rajtam a kezdetnél volt 30kg plusz. Most ment le a 7-ik kg. Ehhez kellett picit több mint 2 hónap. Az eredmény még nem annyira szembe tűnő. Majd 14 kiló múlva már látványosabb lesz. Ez van. Idő kell hozzá. Ha csinálod, akkor idővel látszani fog. Nincs csodarecept. Kalóriadeficit, sport, önfegyelem. Ezekkel megy csak. Na meg persze az idő.
2020. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igen.


3 hét kb csak arra elég hogy elkezd a fogyást.


Jelenleg én is 3 hete fogyok és -5kgnál tartok. 100.6ról indultam most 95.3 vagyok.


Semmi külömbséget nem látok, pedig normálisan lassan fogyok. Heti 1kg súly vesztéssel, ami az első héten 3kg volt, de az csak nagyrészt vízsúly volt, ami normális.


Amúgy dokumentálom youtubeon a fogyásomat. Pont holnap akartam felvenni egy videót arról mennyire nem is érzékelem még az eredményt.


Itt a thumbnail hozzá, pont most fejeztem be.


[link]

2020. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2020. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféle adatot nem írtál, érdemben nem lehet mit írni. Ha 30kg felesleged van, abból nem tudsz látványos fogyást elérni, 3kg lemehet, ha kitartó vagy.

Igyál csak vízet, minél több zöldség, és hús, hal, túró, tojás. Mozogj amennyi jólesik.

Amennyiben éhezteted magad garantáltan visszajön 1 hónapon belül, úgyhogy azt nem érdemes megpróbálni.

2020. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

Nagyon kevés kaja, sok víz, és futás.


Napi 80 dkg val mutat kevesebbet a mérleg.


De mégcsak nem is futás hanem gyaloglas hegymenetben.


A kaja ,csak tojás zöldség.

Még csirkemell.


Este 6 után semmi.

2020. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6/6 köszönöm🙏
2020. aug. 24. 21:32
 8/10 A kérdező kommentje:

73 kg ès 172cm

18/L

2020. aug. 24. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Annak örülnél, ha azt mondanánk hogy koplalj, fotoszintetizálj és 3 hét alatt kifutó modell leszel? Már a kérdésedben meg is válaszoltad ezt magadnak. 21 nap alatt maximum 2-3 kiló vizet fogsz veszíteni és ha koplalsz még mellé, akkor jön hozzá -2 kg izom. Ha koplalni akarsz, tedd azt. Mindenki úgy vágja tönkre a szervetetét, ahogy az neki jól esik. A végeredmény majd egy skinny fat test lesz és egy olyan mentális zavar, amiből majd évekig tart kijönnöd.
2020. aug. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
"Sportolni is szeretnék" Ehh, itt vágtad el magadat nálam. Ha majd holnap kezdel el sportolni, az már régen rossz. Ha végigzabáltad a nyári szünetet, akkor nem tudsz lefogyni szept 1.-éig sajna. Jól kiszarod magad, vesztesz 2-3 liter vizet + 2 kiló izmot, azt ennyi. Ez nem fogyás. Eleve kell 2 hónap mire a szervezet átáll egy másfajta anyagcserére.
2020. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!