Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elrontottam mindent..

Mit tegyek? Elrontottam mindent..

Figyelt kérdés
sziasztok. 22kilot fogytam 6honap alatt. Első 4hónapban úgy hogy napi 60gr ch-t ettem kalóriát nem figyeltem. El voltam nem volt probléma nem éheztem. Aztán valami bekattant ugye egyre nehezebben mentek le fele a kilók. Elkezdtem a kalóriát számolni is. Így egy nap napi 400kaloriat ettem\eszek és 30gr ch-t. Ez megy mar kicsit több mint 2hónapja. De már nem bírom. Elértem a kívánt súlyt szeretném megtartani de nem bírom. Ha kicsivel is többet eszem egyből másnap többet mutat a mérleg. Hízok egyből.legnagyobb félelmem pedig ez.utóbbi időbe már inkább hanytattam is magam mert már nem birok "nem enni". Úgy érzem ebből már nem tudok kijönni sehogy. Hogy lehetne elkerülni a vissza hizast? Legalább 60gr ch-t akarok enni ismét a kalóriát meg hagyni a pi**aba. Már nem bírom tényleg tudom elrontottam. Valaki segitsen
2020. aug. 26. 20:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Csodálom hogy nem haltál meg... Napi 400 kcal?? Te hol élsz? Esetleg újszülött vagy? bár még annak se lenne elég. Huh hát azt kell hogy mondjam hogy hiba volt 400kcalall fogyni. Sajnos ez nagyon nehéz lesz, mivel biztos hogy hízni fogsz. És még lehet hogy ezzel el rontottad az egész anyagcseréd, plusz a szervezeted.
2020. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit csinálni, éhezteted magad, teljesen normális, ha normálisan eszel, akkor többet mutat a mérleg. Ez viszont be fog állni, ha egy súlytartó étrendet tudsz hosszú távon tartani.

Minél hamarabb keress egy pszichológust, mert egyedül az evészavarból nem fogsz tudni kijönni!

2020. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
88%

Jézusom...minek kell ilyet csinálni ??

Egyél normálisan,kb napi 120 gr cht,mert az kell a test és az agy normális működéséhez.

Ha napi 30 gr cht eszel,és ilyen kevés kalóriát,akkor ne csodáld,hogy ha eszel többet,akkor másnap többet mutat a mérleg.

Állj be egy élhető ch bevitelre,és akkor nem lesz ilyen gondod.

És ahogy az előttem kommentelő is mondta,keress egy jó pszichológust.

2020. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Értem én tisztában vagyok ezekkel. De pont azt nem akarom hogy vissza hizzak semmilyen féleképpen. Inkabb akkor csinálom ezt tovább míg bírom.. Csak kéne valami megoldás hogy ne hizzak vissza ha kicsit többet akarok enni. 🙄😥 valami csak van..
2020. aug. 26. 20:59
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz vissza hízni, ha súlytartó étrendre visszaállsz, az normális, ha néhány kiló visszamegy. Hány cm/kg vagy? Menstruálsz még?
2020. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Emeld napi 100 kalóriával a kereted kb. 10 napon át. Ha ez megvan, akkor kezdj el lazán sportolni, és ahogy az erőd engedi, csináld egyre intenzívebben. Elkerülhetetlen, hogy visszamenjen egy kicsi, de talán kevesebb fog így, aztán próbáld tartani 1300-1500 kcal között a napi bevitelt + sport. A sport felpörgeti az anyagcserét, és újra be fog indulni a fogyás. Ne hánytasd magad, és próbálj meg nem folyamatosan a mérlegen csüngeni, mert az csak vissza fog rántani. Legjobb lenne, ha most egy hónapig nem állnál rá. Még egyszer mondom, elkerülhetetlen, hogy egy kicsi visszamenjen, már csak a plusz kaja súlya és a vízvisszatartás miatt is, de ha beállsz egy 1300-1500 kcal közötti étrendre, és mellette mondjuk napi 1 órát sportolsz is, akkor szépen fogsz ismét fogyni. Kitartás, meg tudod csinálni!
2020. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Tudod szokták mondani hogy ne sírjon a kva ha bsszák.

Te csináltad ezt magaddal, és akár tetszik, akár nem hízni fogsz vagy tönkreteszed magad.

Megérte?

2020. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

168cm és 57kg. Igen van.

Nem gondoltam bele a dolgokba akkor fogalmam sincs mit hittem.

Nem gondolkoztam.

Köszönöm szépen mindenkinek.

Megpróbálom apránként emelni a kalóriát és a ch-t.

2020. aug. 26. 21:20
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
1700-al is simán tudsz súlyt tartani. Tényleg ne állj mérlegre egy darabig, és emeld fokozatosan a kalóriát, 1200 alá semmiképp ne menj. Be fog állni normálisan a súlyod, csak csináld ésszel, ne úgy, ahogy eddig.
2020. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
a tested alakját nézd, ne a súlyt
2020. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!