Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan program, amely...

Van olyan program, amely pénzjutalmat ad a fogyókúra végén?

Figyelt kérdés

Tudom elég anyagias vagyok és magamért kellene lefogynom, hogy jobban érezzem magam. De egyszerűen nincs motivációm.

Olyasmire gondoltam, hogy a fogyókúra végén ahány kilót lefogytam, annyiszor adnak x forintot. Vagy egyéb jutalmat. Valamit, ami eszembe jut napközben zabálás helyett, vagy ami ösztönöz testmozgásra. Szóval valami célt ad.


2020. szept. 12. 07:00
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Adj nekem egy millát és majd visszaadom ha lefogytál. Aztán majd futhatsz a pénzed után. Elég motiváció szerintem.
2020. szept. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Mindig mikor nasit vagy gyors kaját vennél, azt a pénzt dobd egy lezárt perselybe. Mikor elérted a célsúlyt, törd fel a perselyt és jutalmazd meg magad a spórolt pénzből. Szívesen.
2020. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted kinek érné meg fizetni mások fogyását? Normális vagy?XD
2020. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Megfog lepni a dolog de van ilyesmi. Nem teljesen az amire te gondolsz de ez a legközelebbi.


[link]


[link]

2020. szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Azért fizessenek mert zabálás helyett te elmész futni két kört? Ilyen hozzáállással ne számíts sikerre.
2020. szept. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A másik félnek ez miért érné meg?
2020. szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van ilyen program. Egy nagyobb csapatból az kap a végén nyereményt, aki százalékban a legtöbbet fogyott. Ezt rendszeresen meg szoktuk szervezni, elég sokan jelentkeznek és szép eredményeink vannak.

Vannak akiket ez motivál. Van akiket a versenyszellem, van akik azért csinálják végig, mert látják a többiek sikereit.

Plusz nekünk is jó reklám.

2020. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Van jlyen, nálunk is volt a faluban.

Ott is verseny keretében.

2020. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Beszéld meg a szüleiddel, hátha hajlandóak dotálni az igyekezeted.
2020. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Minden leadott kilód után adok 1 forintot. Gondolj bele, 20 kiló az már 20 teljes forint. Hajrá, sok sikert!
2020. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!