Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azért kezdtétek el a fogyókúrá...

Azért kezdtétek el a fogyókúrát , mert más emberek bántottak a kinézeteddel?

Figyelt kérdés
Nekem elegem lett, hogy mindig beszólogatnak, sőt itt még gyakorin is kaptam az ívet eléggé. Elegem volt abból, hogy kevesebbnek érzem már magamat, mint mások. Nektek mi volt az oka annak, hogy így döntöttetek?
2020. szept. 15. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM. Nekem az volt a pont, hogy nem voltak elégedett a kinézetemmel, mások szerint még nem volt igazán problémás.
2020. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem érdekel mások véleménye, egyébként anyámon kívül nem is tette szóvá soha senki a súlyomat. Magamnak nem tetszettem a tükörben.
2020. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Még csak túlsúlyos se voltam, szimplán kicsit felment az általam ideálisnak tartott súlyhoz 2-3 kiló. 1-2 hónap alatt szépen vissza ment. Ennyi, magam miatt csináltam.
2020. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az egészségügyi szempontok miatt igyekszem a javasolt testsúlytartományon belül maradni. Azon belül meg a közepe felé érzem magam jobban, ha közeledem a tetejéhez, akkor már nem szokott kedvem lenni kirándulni menni vagy ilyesmi. Na meg a férjemnek is jobban tetszem ott :-) De soha senki nem szólt be a súlyom miatt. Legalábbis olyan ember nem, aki számomra fontos.
2020. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

"De soha senki nem szólt be a súlyom miatt."

Naná! Brit tudósok megállapították, hogy számottevően csökken annak a férfinak a várható élettartama, aki szóvá teszi a felesége túlsúlyát... :-))

2020. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Szembejött álmaim szoknyája egy turkáló kirakatában, csak éppen kicsi volt. Úgyhogy ez adta a lökést.
2020. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért kezdtem el, mert le akartam tenni a cigit és féltem, hogy elhízok miatta még jobban. Szóval ha már lúd legyen kövér alapon egyszerre szoktam le és fogyóztam.
2020. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Még régebben azért csináltam mert mindenki b***sztatott hogy szarul nézek ki, ( mintha ez lenne a legfontosabb a világon) de ez, a külsőség engem sose érdekelt. Nem volt motiváló, így sose tudtam lefogyni tartósan. 3-6-8 hónap és elegem lett, de tény az is, hogy nem csináltam jó módszerekkel. Koplalás, túlzott energiamegvonás , tiltólisták stb. Hosszútávon élhetetlen volt, és így esêlyem se volt.


Sokat jojózott a súlyom így az évek alatt, mert sokat próbálkoztam fogyással. Azután egyre több és több lett a visszaszedett súly. Betegség is közre játszott. Az életminőségem teljesen leromlott.

Így másfél éve döntésre jutottam. Alaposan átgondoltam, hogy korábban miket és hol rontottam el, és újabb fogyókúra helyett teljesen életmódot váltottam, teljesen máshogy állok hozzá mint régen, az egészségemért és önmagamért teszem, senki és semmi más nem érdekel, nem akarok másoknak megfelelni sem, nem drasztikusan csinálom, nem mindig mindent megvonva, DE a mindennapokban azért van kontroll, mert nekem szükségem van rá. -63 kilónál járok.

2020. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Gratulálok mindenkinek akinek sikerült! :)
2020. szept. 16. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!