Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zsirbontas es a zsiregetes...

A zsirbontas es a zsiregetes kozott valoban kulonbseg van? Vegeztetek mar zsirbontast egy koncentralt teruletre? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy hiaba a fogyokura es a mozgas, a zsirsejtek csak osszezsugorodnak, eltunni viszont csak a zsirbontassal kepesek vegervenyesen? Ez igaz? Nagyon sokat olvastam ebben a temaban es tobb helyen is ezt irjak, viszont en egy kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Kavitacios zsirbontas stb, ezekkel tenyleg kepes az ember tartos fogyast elerni, vagy ez is csak egy parasztvakitas?

#zsírbontás #Zsieregetes
2020. szept. 15. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A zsírsejtek fogyáskor tényleg csak összezsugorodnak, de ez a természetes.

A zsírbontás nem létezik, ez csak pénzlehúzásra jó.

Ami eltünteti a zsírsejteket, az a zsírleszívás, de az sem egészséges megoldás.

2020. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta, tényleg csak kisebbek lesznek fogyáskor, eltüntetni őket pedig csak szöveti roncsolással lehet.

Egyébként kevesebb zsírsejttel is vissza lehet hízni, hisz képesek a növekedésre. Zsírleszívás után max. csúnyább lesz a visszahízás (göröngyös felszín például), más testrészed fog jobban hízni.

2020. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!