Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem áll le a fogyás?

Miért nem áll le a fogyás?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék tovább fogyni,de az 1200-1600 kalóriás étrend mellett tovább fogyok.Többet enni nem nagyon tudok,ebben már van édesség is.Sokat fogytam nagy súlyból indultam,heti hatszor,hétszer sportolok,havi 2-6 pihenőnappal,mikor hogy.Ráadásul egy olyan "sporttal" amire azt szokták mondani,hogy fogyáshoz alkalmatlan.Orvosnál voltam,vérkép rendben.

2020. szept. 15. 14:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Sportolj egy kicsit kevesebbet.
2020. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi ideje hagytad abba a fogyókúrat? Ha hetek óta az gáz, ha 3 napja akkor ez még normális is lehet
2020. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Heti hat sporthoz többet kell enni. Lassan növeld a mennyiséget, menni fog. Én heti 8-10 óra biciklizés mellett 2400 kcal fölött kell egyek (65 kilós nőként), hogy ne fogyjak.
2020. szept. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!Nem is fogyókúra ez nekem,hanem inkább olyan életmódváltás féleség.Sosem sportoltam,lassan egy éve kezdtem fokozatosan,mert nagy volt a túlsúly és már fiatal sem vagyok,kalóriát számláltam és igazábol ettem mindent, ami belefért a napi keretbe,még mindig így eszek és 45 percet "sportolok".A túlsúly teljesen lement,de fogyok tovább.Szóval nem álltam vissza a tespedős időszakra,ha erre gondolt a 2# válaszoló,nem tudom ez gáz-e vagy mi lehet a baj?
2020. szept. 15. 15:22
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi sport mellett a 2000 kaloriaval sem hiznal. Csokkensd a fizikai igenybevetelt és meg fog allni. Nincs semmi bajod.
2020. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez a napi 45 perc sport komoly adag. Tök jó, hogy ennyi mozogsz, de akkor többet is kell enni. Ne a tespedős stílusra állj vissza, az eleve egészségtelen és csúnyán visszaüthet (én augusztusban pár hétig nem tudom a kedvenc sportomat csinálni az allergiaszezon miatt, és a kevesebb mozgás ellenére sokkal éhesebb vagyok és többet eszem, hízom is nyilván).
2020. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon rendesek vagytok!Akkor egy kicsit csökkentem a mozgás mennyiségét és emelem a napi kalória bevitelt,aztán meglátom mi lesz.Hogy őszinte legyek fogalmam sincs mitől indult így be a fogyás,főleg az én koromban.Havi 2-4 kg ment le az első 10 hónapban most olyan 1-2 kilóra beállt,de nem szeretnék többet fogyni.A mozgást pedig annyira megszoktam,hogy hiányzik,ha kimarad egy-egy nap.
2020. szept. 15. 16:30
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan mozgás, ami alkalmatlan fogyás mellett, még a sétálás is tökéletes, az is égeti a kalóriát, csökkentsd a sportot heti max. 5-re. Meg kellene újra határozni a kalória keretedet a súlytartáshoz, és hetente fokozatosan felemelni hozzá, akkor könnyebben veszed a több ételt.
2020. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg enni a megszokott kereted mellé olajos magvakat. tökmag,szotyi, földimogyoró stb. elég nagy a kalóriatartalmuk és egészségesek is.
2020. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a sport?
2020. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!