Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem áll le a fogyás?

Miért nem áll le a fogyás?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék tovább fogyni,de az 1200-1600 kalóriás étrend mellett tovább fogyok.Többet enni nem nagyon tudok,ebben már van édesség is.Sokat fogytam nagy súlyból indultam,heti hatszor,hétszer sportolok,havi 2-6 pihenőnappal,mikor hogy.Ráadásul egy olyan "sporttal" amire azt szokták mondani,hogy fogyáshoz alkalmatlan.Orvosnál voltam,vérkép rendben.

2020. szept. 15. 14:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hány kiló, és hány éves vagy?
2020. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Szobabicikli napi 45 perc,20 km.40+ a korom és közel egy évvel ezelött 100+- ról indultam.Fokozatosan kezdtem mert nagy volt a súly a mozgás pedig nulla ,kb.kilenc hónapja tekerek 45 percet. Tudom,sokan írták a szobabicikli nem alkalmas fogyókúrához,de nekem bevált.120-150 a pulzus változó,mikor hogy bírom.Már nem szeretnék tovább fogyni,de a tekerést sem szeretném abbahagyni,a nyugalmi pulzusom nagyon rendbetette.
2020. szept. 15. 17:44
 13/19 anonim ***** válasza:

A legjobb mozgás, fogyokuranak a hosszú monoton edzés.


A séta, a szoba bicaj, az elilszistrener.


Azt nem írtad mennyi a sulyod, de még nem érted el a minimumot.

Szóval a szervezetednek kell még fogyni.


Azért fogysz.


Ezzel nem mész le minimumra nyilván.

2020. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A minimumot nem is szeretném elérni,70 kg vagyok 170 magas,de nagyon sovány lettem.Nem tudom,hogy is írjam mert ez is olyan közhelyes,de vastag a csontom,de nekem tényleg, 18 cm a csuklóm,a bokám is vastagabb mint egy férfinak.
2020. szept. 15. 17:57
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szobabicikli az egyik legjobb...foleg nagy tulsulynal. Nemtudom hol olvastad hogy alkalmatlan fogyashoz...😏🤨


Egyertelmuen a sportot kell csokkenteni vagy a kcal bevitelt novelni, hogy ne fogyj tovabb.

Az kulon szimpatikus, hogy a 70kg-val elegedett vagy, ne is legyel csontkollekcio.☺️

2020. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de lehet,hogy a korom miatt tűnők mégis soványnak a 70 kilómhoz képest.Ebben a korban már mem olyan tónusos az ember.De azért nem szeretnék többet fogyni.Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2020. szept. 15. 18:15
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért mondják a szobabiciklire, hogy nem jó fogyáshoz, mert a legtöbb ember két hétig ha használja, aztán föladja, mert unalmas nekik. De ha te ilyen kitartó vagy, az szuper, akkor neked jó :-)
2020. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
33%

A szervezeted tudni fogja mi a jó neked.

Ha nem csinálsz extra sportot, extra diétat, akkor fog leállni a fogyás amikor az pont jó lesz.

Férfi vagy?

2020. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1200 kalóriával csakis fogyni fogsz... meg az 1600tal is.


Ha nem akarsz fogyni, egyél többet és változatosan. Ha mozogsz közben, vissza nem hízol.


Össze szűkült a gyomrod már azért nem tudsz enni annyit. Majd kitágul vissza ne félj. Egyél erővel is most.

2020. szept. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!