Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kérlek írsz olyan zabkása...

Kérlek írsz olyan zabkása recepteket amiket este kell elkészíteni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a recept, mintha reggel keszitened, csak ezt eleg osszeonteni es nem kell felfozni.

Zab+tej/novenyi tej/viz ezeket osszekevered, majd izles szerint izesited. Beteszed a hutobe, reggel kesz fozes nelkul.

2020. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Ehhez kell recept??? LOL


Annyi tejet öntesz rá, amennyit szeretsz. Az ízesítés szintén ízlés kérdése...

2020. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:


[link]

2020. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

csak az a baj vele, hogy hőkezelni kellene, mert tulajdonképpen nyers összelapított gabonamag.

ha hőkezelés után vársz vele egy fél napot, elkezdődhet a fermentáció, más szóval tejsavas erjedés, ami egy nagyon hasznos folyamat, és így sokkal jobb lesz, de ha teszel bele ezt-azt, például állati tejet, az nem biztos, hogy használ neki.

2020. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy konkrét példát írjak, én így szoktam csinálni:

Egy kis müzlistálba beleöntök 1 dl tejet, belekeverek 35 g zabot, 1 ek chiamagot, 1 ek keserű (holland) kakaóport, 1 csapott ek édesítőszert. Összekeverem, beteszem a hűtőbe.

2020. szept. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mit meg nem esztek halljátok ?
2020. szept. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!