Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire mit egyek amit...

Reggelire mit egyek amit munka mellett tudnék?

Figyelt kérdés
Úgy értem amit akar reggelinel tudnék nem tojás stb hanem amit akár boltba is meg veszel? Vagy elég egy fehérje shake? Vagy más?

2020. szept. 24. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Érdemes lenne normálisan enni, egy szendvics tk. pékárúból, mellé zöldségek, ezt akár előző este is el tudod készíteni. Csak arra kellene odafigyelni, hogy ne vastagon vajas legyen (én nem is szoktam egyáltalán), a belevalókat lehet variálni a szokásos sonka-sajt mellett túró vagy zöldség krémekkel stb.
2020. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Boltba semmi normàlisat nem lehet venni.Jobban jársz,ha összedobsz magadnak egy szendvicset,jó minőségű kenyérből
2020. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attol is fugg, hogy mit dolgozol... Kemeny fizikai vagy ulomunka?
2020. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos a boltokban kapható készételek jellemzően gyors szénhidrátokat tartalmaznak, mást meg nem nagyon. Szóval fogyáshoz ideális reggelit nehezen fogsz találni. Néhány boltban van kész szendvics, néha barna zsömléből is, ahhoz ha még eszel zöldségeket, úgy jó lehet. Vagy barna zsömle+joghurt+zöldpaprika, én azt szoktam harapni is, mint egy almát. A zsömlével vigyázz, olyan kell neked, amiben tényleg rost is van, nem csak barna festék. A másik megoldásom a Spar sajátmárkás konzerv zöldborsója, ahhoz persze kell egy kanál. De amúgy elég jók a makrotápanyag-arányai, és csak 200 Ft egy konzerv, feltéve hogy épp kapható (most pár hete nem).
2020. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%
A francnak lenne kedve fél napos szendvicset enni.
2020. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én zabkását vagy chia pudingot szoktam előző nap összekészíteni, 1 éjszaka alatt megszívja magát mindkettő, reggel csak be kell dobnom a táskába. Ritkán szoktam bekészíteni nyers zöldségeket sajttal és sonkával.
2020. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!