Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » (Kérlek olvassátok el, amit...

(Kérlek olvassátok el, amit leírtam alulra, és, ha van kérdésetek, megválaszolom.) Hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Naponta mozgok, főleg, hogy van egy kutyusom, fizikai munkát végzek.

1200 klóriánál nem eszek többet naponta (legtöbbször annyit sem), de betartom a reggeli-ebéd-vacsora hármast.

Legfőbbként zöldséget, gyümölcsöt eszek (az utóbbit nem sokat a cukor miatt), illetve tofut. Nemrég vegetáriánus életmódra változtam.

Egész gyerek- és fiatalkorom azzal telt, hogy néztem a vékony barátaim, ahogyan mindennap össze-vissza esznek, és fogynak, vékonyak. Én pedig néztem őket a tipikus kövér gyerekként, aki harmadannyit eszik, sportol, és mégis a legnagyobb darab.

Mostanra teljesen összetörtem, hogy bármennyit próbálkozok, nincs eredménye...de, ha úgy vagyok vele, hogy letojom, akkor könnyen hízok.

Az évek alatt sok módszert kipróbáltam, egyik sem vált be (egy módszernek 4-6 hónapot adtam, és SOSEM volt "csaló napom").

Azt még hozzáteszem, hogy szörnyen lassú az anyagcserém. Amire szintén nem találtam semmi segítséget.

165cm magas vagyok, és 70kg. Arányosan oszlik el, enyhén izmos a testalkatom. (A combomra mindig tapad a nadrág, a derekamra pedig nagy.) Ha sikerülne 60kg-ra lefogyni, a legboldogabb ember lennék.

Van bármi tipp, amit még kipróbálhatok?



2020. szept. 25. 11:33
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál voltál? IR-t, cukorbetegséget, pajzsmirigy-alulműködést kizárták?
2020. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már csinálod,de vegyél egy konyhai mérleget és tölts le egy kalóriaszámláló app-ot.Ez lenne az egyik tippem.Én is fizikai munkát végzek,emellett itthon is szoktam tornázni,meg rengeteget sétàltam mindig,de csak akkor kezdtem el fogyni,amikor kondizni kezdtem.Nem vagyok profi testépítő,nem is célom,de heti maximum háromszor megyek (de van hogy csak egyszer,én is dolgozok,nincs sok időm) és megindultak a kilók lefelé,úgyis,hogy többet és gyakrabban eszem.Szedek táplálékkiegészítőt,van benne zöld tea,meg paprika kivonat meg valami gyümölcskivonat).3 hónapja szedem ezt a cuccot,4 hónapja kezdtem el a (rendszertelen) kondizást és 4-kg fogytam kis súlyból (61-ről 57-re,170cm vagyok).
2020. szept. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

A lassú anyagcserére a magasabb rosttartalom jó lehet. Én most várandós vagyok, sajnos kiderült, hogy terhességi cukrom van. Elkezdtem csinálni a várandósoknak ajánlott 160 g-os szénhidrát diétát, és annak ellenére hogy a várandósságnak ezen szakaszában a székelési nehézségek jellemzőek, no meg előtte se volt túl gyors az anyagcserém, napi legalább 1x van megfelelő mennyiségű székletem. A diéta sok zöltdséget, és teljes kiörlésű dolgokat tartalmaz.

A másik amibe én már beleestem, hogy túl kevés kalóriát vittem be, tartalékolt a szervezet, nem sikerült fogynom. Voltam táplálkozási tanácsadónál, mondta hogy ilyen kevés kalóriával nem is fog sikerülni. (azt hiszem nekem is 1200 körül volt a napi, irodai munka, és heti 3-4 alkalom sport mellett)

2020. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

ELFELEJTETTEM MONDANI: a sportot betegség miatt hagytam abba, túl könnyen felszalad a pulzusom, infarktushoz hasonló tüneteket mutatok/érzek, és összeesek. (Pontost választ eddig még nem kaptam erre.) Illetve vérhiányos is vagyok. Emiatt igazából egész nap szédülök, de nem hagyom abba.


#2 Illetve azt hittem egyértelmű lesz, de szigorúan számolom a kalóriákat (appban, de neten is ellenőrzöm).


#1 Őszinte leszek, annyi mindenre kivizsgáltak, hogy már csak olyan válaszokat kaptam, "itt is minden rendben". Így nem tudom pontosan, és az orvosok is leálltak. De, ha lesz időm, elmegyek újra.


#3 köszönöm a választ, de az évek alatt ezeket is próbáltam, és a kalórianöveléssel, mozgás mellett is csak hízást értem el. Így legalább maradok így.

2020. szept. 25. 13:03
 5/43 anonim ***** válasza:
54%
Lehet valóban nem ártana egy vizsgálat az inzulin rezisztenciára. Barátnőmről is kiderült, és azóta figyel a szénhidrát bevitelre. Már nem szédül, nem fáj a feje és a fogyása és sokkal eredményesebb. Ő napi 160 gramm szénhidrátot fogyaszt. Egy próbát szerintem ez is megér, hátha tapasztalsz pozitív változást.
2020. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
18%

2 éve próbálkoztam lefogyni semmi de tényleg semmi nem vált be se kalóriaszámlálás se a Norbis ételek a szénhirdátcsökkentett termékek sem

Kb 2 hónapja kezdtem el szedni a pajzsmirigy plus slim goldot és a regenort tátva maradt a szám mikor rám jött tegnap a legkisebb nadrágom kicsit sem hittem benne hogy ez jó lesz

A csipőm 2 hónappal ezelőtt 42cm volt tegnap 36cm

Bár azt hozzá kell tennem én már szültem

Most pár ember lefog pontozni mert vannak olyan is hogy jaj hülyeség a fogyókúrás tabletták itt az étel a lelke a fogyásnak

Nem nem és nem

Ezek csak olyan természetes összetevők ami neked csak segíthet a szénhidrát anyagcserében nyitva hagyja az epéd(olvass utána) a narancsbőröm is halványodott mert Collagen is van a slim goldba

Tegnap is csak azért mértem meg magam mert anyukámnak felcsillant a szeme hogy én mennyit fogytam én pedig nem vettem észre magamon

2020. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Semmiféle fogyókúra nem jött be, sem tabletta, sem shake, se semmi, szóval én sem hiszek benne.

De elmegyek majd kivizsgáltagni magam. Hátha kapok választ.

2020. szept. 25. 13:44
 8/43 anonim ***** válasza:

Lowcarbot próbáltad? Nem ilyen 160g szênhidrát és társai, az nem szénhidrátszegény étrend. Hanem 100gramm alatt tartósan.

Az én anyagcserêm úgy szar ahogy van, mivel szénhidrát intoleranciám van, és pajzsmirigy alulműködésem egyszerre, de a szénhidrátszegêny életmód végül bevált.

2020. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
5 éve alatt az is próbálás alatt volt, igen.
2020. szept. 25. 19:26
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Annyira megértelek, kérdező..én valószínűleg idősebb vagyok nálad, és mióta az eszemet tudom, állandóan sanyargatom magamat. Az étkezéseknél - odafigyelve arra, hogy mit eszem -, még a jóllakásig se jutok el. És így is dagadt a combom, hájas a hátam, a hasam pedig estére akkora, mint egy félidös terhesé. Utálom magamat, és ezt a totális tehetetlenséget is.
2020. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!