Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta elhatàroztam,hogy fele...

Mióta elhatàroztam,hogy fele annyit eszek,azóta ez nem a fele,hanem a duplàja lett?

Figyelt kérdés
Nem értem,hogy miért van ez,tényleg elhatàrozom,hogy alig fogok enni,de azóta mindig éhes vagyok,és azon agyalok,hogy mit egyek😒
2020. szept. 29. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mert éhezteted magadat. ne "alig egyél valamit", hanem osszad be a tervezett kaját 5-6 alkalomra.

a tervezéshez használd a kalóriabázist, neten megtalálod.

ha gyorsan akarsz fogyni és sanyargatod magadat emiatt, abból lesz a jojó-effektus, rosszabb esetben a bulémia

2020. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ha csak nem bődületes 3000+ kcal-t vittél be eddig, akkor a fele annyi, az nagyon kevés, kvázi éhezteted magadat. Normál étrend, azaz kb 2000 kcal fele az 1000 kcal, 1200 alatti bevitel középtávon sem egészséges és nem tartható. Egyszóval ne légy türelmetlen, és ne próbálj pár nap alatt lefogyni. Ha mindenképp siettetni akarod, akkor mozogj sokat.
2020. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen az étkezések száma megvan, de magamra vagyok mérges, mert elhatározom, hogy pl. délután csak fél szelet kenyeret eszem, és azon veszem észre magam, hogy megettem a másik felét is.

Azt hiszem az önuralmat kell még gyakorolnom!:-)

2020. szept. 30. 05:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennek a jelenségnek van egy olyan megközelítése is, hogy belső feszültséget okoz az, hogy "nem ehetem meg a másik fél kenyeret" (persze ez tudat alatt van) és ezt a feszültséget úgy enyhítjük, hogy eszünk/gyorsan megesszük a másik felét is.
2020. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!