Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb 12 éves korom óta fogyókúrá...

Kb 12 éves korom óta fogyókúrázom, mindig visszahízok, ugye már feladhatom?

Figyelt kérdés
Imádok enni, kicsit mozogni de nem túl megterhelőeket, elég volt.
2020. szept. 29. 20:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Megengedjük hogy feladd. Ámen🙏
2020. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#11

Köszi, a többieknek is! :)

2020. szept. 29. 21:55
 13/20 vantel ***** válasza:
100%
Igen,feladhatod!
2020. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Most azt akarod "hallani", hogy feladhatod? Akkor igen, add fel!:)
2020. szept. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
44%

Tehát akkor dagi vagy? Heheheee dagiiiii, nyenyenyeeee


De most komolyan, a megterhelő mozgással mi a bajod? Ússz huzamosabban, és rendszeresen, és garantálom, hogy nem fog kelleni odafigyelned az étrendedre

2020. szept. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
Nehéz tanácsot adni úgy, hogy nem írtál konkrétumokat. Szerintem nem kell végletekben gondolkodni. Az sem jó ha állandóan koplalsz és diétázol, de az sem ha durván elhízol. Ha nem olyan az alkatod ne akarj nagyon vékony lenni, mert az folyamatos kemény erőfeszítéseket követel. Ugyanakkor húzz meg egy reális határt (25-30 BMI index között), ami fölé nem engeded menni a testsúlyodat. Én is hajlamos vagyok a hízásra és szeretek enni is. Ráadásul imádom a mekis kajákat meg a pizzát. Természetesen kólával. A végtelenségig el tudnék hízni. Ha ilyeneket eszem, utána pár napig igyekszem visszafogni a kalóriákat és a megszokottnál többet mozogni, így rendeződnek a dolgok.
2020. szept. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, magasság, kg, csúcs súly?

43 éves vagyok 159cm, szeretek enni, voltam 75kg és 49kg (mostanában, fiatalon több volt) is 12 éves korom óta. 60 kg vagyok jelenleg, én nem vagyok hajlandó hagyni elszabadulni, így is tudok jókat enni.

2020. szept. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon átérzem a helyzetedet, Kérdező!

Az élet rövid, és van, akinek iszonyú kínzás az "életmódváltás", mert az okoz neki örömet, ha ténylegesen finom, "egészségtelen" kajákat ehet, és végre nem kell figyelni a mértékre.

Borzasztó úgy élni, hogy nem engedheted el magad és ehetsz annyit, hogy RENDESEN jóllakj.

Valakinek az evés az öröm, és szomorú, hogy más meg akármennyit ehet, mégis vékony marad, pedig neki pl nem is öröm az evés.

Majd jönnek a lepontozók, de nem érdekel. Én is így érzek, mint te, Kérdező, és kitartást kívánok!

2020. szept. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
22%

Az élet rövid, és az ilyen akaratgyenge dagadék undorító lusta g*ciknek még rövidebb.

A sokat evő de vékony emberek közé tartozom. Én azt hittem genetika, és sajnáltam a dagikat, de azt kell mondjam hogy nem genetika. A vékony emberek azért mondják hogy nem tudják miért maradnak vékonyak, mert nekik az életük része a MOZGÁS. Nem is gondolnak arra, hogy van aki egész nap fekszik/ül, és hányásig zabálja a mekis kajákat. Azt hittem a kétheti meki az sok, aztán láttam azt aki nyavalyog a súlya miatt, hogy 3 naponta eszik mekit, akkor is 2szer annyit mint én. Meg hogy 1 órát be, és 1 órát kiutazok a városból, nyilván állok a buszon, gyalogolok. Dagik

2020. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

19: Azért ez nem teljesen így van. Barátnőm egész nap otthon ül és konkrétan hülyére eszi magát szemét kajával és mégis csak 53 kiló a maga 183 centijéhez. Nem tud hízni. Nyilván lehetne rá találni valamit, hogy tudjon ő is tömegelni. Ha akarná. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy igenis függ a genetikától minden. Van, aki könnyebben hízik, míg más megszenved azért, hogy egy deka is felmenjen.

Aki hízékony és imád enni annak ténylegesen nincs könnyű dolga. Fogyni nem egy könnyű dolog. Ha a duciknak nem akarsz segíteni, legalább ne árts.

2020. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!