Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ez a mánia itt, hogy a...

Mi ez a mánia itt, hogy a zöldségektől jól lehet lakni? Ti jóllaktok a zöldségektől?

Figyelt kérdés
Engem pl.laktat nagyon a zab, a túró, a hús, közepesen a tojás és a tk kenyér, de a zöldségek semennyire. Most én vagyok rosszul bekötve, vagy ez valami új divathülyeség, piedesztálra emelni a zöldségeket, mint valami csodaszereket?
2020. okt. 1. 07:57
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Na mihelyst kiírtam a kerdest, eszembe jutott valami, ami nagyon laktat még, és "zöldséges": sárgaborsó-és lencsefőzelék. De nyilván az itt kommentált, zöldségeket istenítő emberek nem erre gondolnak.
2020. okt. 1. 07:58
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
A főtt cékla eltelít és jó bélműködést biztosít.
2020. okt. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Én hamar eltelek a zöldségekkel, nem tudok sokat enni belőle. Kalóriában meg szinte semmu. Mondjuk utána viszonylag hamar éhes leszek 😁
2020. okt. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Én nem tudnék csak zöldségeken élni. Igénylem a húst. Anélkül nem lakok jól fele annyira sem. Ráadásul a sok zöldség iszonyatosan felfúj.
2020. okt. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Eltelni el lehet zöldségektől, viszont nagyon gyorsan jön az éhség utána, főleg, hogy izelmenyben sem annyira kielégítő, legalábbis számomra.
2020. okt. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
39%

Én csak a zöldségektöl tudok jóllakni.

Húsból ha 1-1,5 kilót megeszek, akkor ugyan a gyomrom tele van, de még mindig úgy érzem, valamit kellene enni, mégha nem is fér több.


Ha zöldségeket eszek, akkor nem érzem magam éhesnek, nincs az, hogy még kellene valamit enni és órákog jól vagyok vele.


Ha meg rendesen megrágja az ember - nem csak nyeli a darabokat -, akkor egyáltalán nem fúj fel.

2020. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Ne akard már megmagyarázni nekem, hogy engem mi fúj fel. Hiába rágom meg rendesen, akkor is felfúj nem egy zöldség. Egyéne válogatja, hogy milyen étel jó neki. Nem vagyunk egyformák.
2020. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
A nyers zöldségekben levő rost lassítja a felszívódásukat. Én csak úgy tudok jóllakni, ha eszem zöldséget. Pl. egy szendvics mellé egy teljes paprika, paradicsom, tíz-tizenöt karika kígyóuborka és retek is lecsúszik, na ilyenkor érzem igazán, hogy jóllaktam egy időre. Főtt ételhez savanyúságot eszem, káposztát, csalamádét, vagy salátát.
2020. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Mikor mondják egyél salátát. Fél óra és újra éhes leszek. Nem tudok 10-12órákat ledolgozni salátával 😀 33N
2020. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%

Én sem tudok jóllakni zöldségekkel. Ha tele is vagyok tőle, akkor is éhesnek érzem magamat. Mintha csak átmosná a gyomromat.


Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy amikor nagyapám kiment hajnalban kaszálni a mezőre és délben nagyanyám vitt volna neki egy tál salátát ebédre, akkor én vajon megszülethettem volna :)

2020. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!