Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapasztaltál már olyat, hogy...

Tapasztaltál már olyat, hogy bizonyos évszakokban jobban megy a diétázás-jól evés?

Figyelt kérdés
Én például ősszel, télen - kivéve a karácsonyt - jobban tudom tartani a súlyomat.
2020. okt. 1. 14:45
 1/5 anonim válasza:
100%
Jókor kérdezed. A minap gondoltam erre. nekem az ösz az ilyen. Valamiért jobban tudok figyelni, és a szervezetem is jobban birja. Tudatosabban megy valamiért. A kérdésedre válaszolva igen. Tapasztaltam
2020. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, nálam meg a tavasz, a megújulás. Illetve az év korai szakasza. A nagyobb változásokat mindig ilyen február környékén kezdtem el. Én amúgy is mindig nagyon várom a tavaszt és talán így könnyebben elterelődik a figyelmem a diétáról.

De egyszer volt már hogy Halloweenkor kezdtem és karácsonyig nagyon jól tartottam. De nálam nem ez a jellemző.

2020. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg pont fordítva, tavasszal, es foleg nyáron a legkönnyebb, könnyű ételeket kívánok, rengeteg vizet iszok. Télen meg a hidegben elkezdem mindig kívánni a forró csokikat, kakaót, süteményeket, tábla csokikat, és olyan jól esne bekuckózni velük.
2020. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a nők menstruációs ciklus@ra kihatással van a hold, úgy a táplálkozásra is az évszakok váltakozása. Össze vagyunk kötve a természettel, és nem minden időpont megfelelő az életmódváltásra
2020. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nyáron nem kívánom a kaját, csak a könnyű ételeket, télen meg a rossz idő miatt sokat otthon vagyok, és az egyenes út a falatozgatáshoz, nasizáshoz.
2020. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!