Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam? Mennyi...

Nagyon elrontottam? Mennyi idő alatt mehet le a felszedett kiló? Szerintetek mennyi kalóriát ehettem meg?

Figyelt kérdés

A mai napot tükörtojással indítottam, az ebéd is ez volt zöldséggel, majd..

Elszakad a cérna és megettem 2 tál mákos mézes tésztát, 2 kiflivel. Végül 1 tál zabkását is(mák, méz, zab, rizstej)



2020. okt. 2. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ez annyira nem vészes. Nalam cifrábban néz ki, ha elszakad a cérna, de szerencsére egyre ritkábban fordul elő. Vacsorázz majd valami könnyű, és holnap folytatod, mintha mi se történt volna. Plusz kilót pedig nem szedtél fel emiatt, ne aggódj. Kaloriát mennyiségek nélkül nem lehet mondani, 1500-2500 közé lehetne tenni.
2020. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Egészségedre váljon! Estére majd valami salátát egyél, holnap meg folytatod úgy, mint előtte. Ettől nem fogsz hízni, hosszú a nap, még 1 órát sportolsz, és mintha mi sem történt volna.
2020. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves biztatásokat! Mostantól jobban odafigyelek, és mozgok ma kicsit! :)
2020. okt. 2. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Ha eddig nagyon kevés szénhidrátot ettél, akkor 1-2 kg-mal simán megugorhat a súlyod, vagy többel is. Ennek az oka az, hogy most feltöltődnek a szénhidrátraktáraid, ami sok vizet is megköt. De ez csak víz, no para :-)


Amúgy nem az az alapprobléma, hogy túl keveset eszel? Ez a tükörtojás zöldséggel nem lesz túl sok kcal...

2020. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Az a baj, hogy túl keveset ettél, vagy rossz tápanyagelosztásban. Az eredményes diétának, nem a nulla szénhidrát a kulcsa, mert ez lesz belőle.


Barna rizs, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér (összetevőkre figyelj, mert csalnak vele) és sokkal jobban leszel. Szépen ki tudod számolni ezekre is a kalóriát és nem fogsz zabálásokat tartani

2020. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!