Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha inkabb egesz nap nem...

Ha inkabb egesz nap nem eszek, de este lefekves elott bekajalok, ugy letudok fogyni?

Figyelt kérdés

Nap kozben kitudom iktatni az ehseg erzetet /lefoglalom magam, viszont ejszaka nagyon gyakran elofordul, hogy az ehsegtol szinte faj a hasam, forgolodok, egesz ejszaka csak az jar az eszembe holnap mit fogok enni es a tobbi.

Rajottem, hogy nekem ennem kell este, hogy teli hassal, nyugodtan tudjak aludni.

Ha a napi kaloriamat betartom , akkor ez igy oke?


2020. okt. 6. 07:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzatenni, hogy nem eheztetem magam, ugy vagyok farkasehes egesz ejszaka, hogy megettem a napi kaloriabevitelemet. Epp emiatt ha meg este pluszba eszek valamit, akkor mar tullepem a hataromat.
2020. okt. 6. 07:12
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Szigoruan nezve, ha pl egesz nap nem eszel, es este csak 800kcal vacsorat, igen fogyni fogsz.

De nem egeszsegesen. Nehez az esti zabalasrol leallni, sajnos

ez etkezesi zavar kategoria, pszichesen megnyugtat teged a tudat, hogy teli hassal fekszel le. Egyfajta berogzodes.


Probalj napkozben csipegetni, vagy legalabb reggelizni.

De pszichologust is felkereshetsz, hatha segitene.

2020. okt. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet, one meal a day, omad. De nagyon keson nem ennek, mert nem jo a refluxomnak (ha neked nincs ilyen gondod az jo)
2020. okt. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

A vacsorát úgy kellene időzítened, hogy ne közvetlenül lefekvés előtt edd tele magad, de ne is éhezz meg nagyon, mire lefekszel.

Nekem az az ideális, ha 7-8 között vacsorázom, és 10-11 körül fekszem le. A vacsorámban mindig van megfelelő mennyiségű fehérje és rost, amik elég hosszú ideig laktatnak ahhoz, hogy ne menjek éhesen aludni.

Nem szükséges napközben éhezned. Figyelj oda a makrókra, egyél egészséges ételeket, elég fehérjét és sok zöldséget, és időzítsd úgy az étkezéseket, ahogy neked jó és beválik.

2020. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En sem eszem egesz nap, mert meloban nem esik jol, nem szeretek teli hassal dolgozni, este nem zabalok be, de megeszek egy tanyer etelt. En fogyok, mondjuk mellette fizikai melot vegzek :D
2020. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
41%
Hosszú távon biztos káros lesz. Próbálj meg inkább egy nagy pohár vizet inni, attól is teltebbnek érzed magadat.
2020. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyet tudok erre mondani:

Párom napi egyszer eszik este, és mégis 130 kg.

2020. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, próbáld meg és kiderül. De ha napközben normálisan eszel, attól még nem kell éjszaka éhezni. Tévhit, hogy ha fogyni akarsz, akkor 6 után nem ehetsz. Szóval én a helyedben normálisan szétosztanám a kaját egész napra, és ha szükséges, lefekvés előtt is ennék még egy kis adag ételt. De nem akkor zabálnék be.
2020. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!