Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Ez hízáshoz fog...

Segítség! Ez hízáshoz fog vezetni?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy kb két és fél év alatt fpgytam 26kgot.az utolsó pár kiló már nem direkt volt hanem stressz miatt és suli miatt főleg.

Eléggé vékony lettem és a doktornő azt mondta hogy tovább ne folytassam. De ekkor már 2 hónapja teljesen leálltam avval hogy figyeltem az étkezésre. Tehát normálisan ettem, hűsítőket nem foggyasztok nem is szeretem. Inkább tea de azt is cukor nélkül. Azt mondta még hogy minden nap egyek 1-2 szelet kenyeret (ezt iskola közbe helyetesíteném úgy, hogy egy kifli és ha úgy jön akkor még egy kenyér, vagy egy kenyér suliba és ha itthon megkívánom esetleg akkor itthon is 1 szelet), az a lényeg hogy naponta néha 1, inkább 2 kenyeret kellene ennem. Ez hosszú távon hízáshoz vezethet vagy nem, az a baj hogy eléggé jojozok ezen mindig és félek hogy visszaszedem

Rendesen étkezem. Reggel egy szelet kenyér, esetleg egy müzliszelet utána vagy gyümölcs , délután a mai leves vagy második, vacsora vagy egy szelet kenyér vagy néha kevés az ebédből.

Eldöntöttem hogy egy héten 2/max 3-szor megengedem hogy egyek kis desszertet (mértékkel).

Mi a véleményetek

165cm/48kg/L



2020. okt. 9. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

"Rendesen étkezem. Reggel egy szelet kenyér, esetleg egy müzliszelet utána vagy gyümölcs , délután a mai leves vagy második, vacsora vagy egy szelet kenyér vagy néha kevés az ebédből."

Hát, ez a rendestől baromi messze van. Mentségedre legyen mondva, hogy ugyanúgy meg vagy vezetve, mint manapság szinte mindenki.

Inkább VALÓDI ÉTELEKET egyél, és ne feldolgozott vackokat. a A kenyér eleve kilőve, mert tele van gluténnal, ami MINDENKINEK káros, tekintet nélkül arra, hogy okoz-e azonnali tüneteket, vagy sem. Reggel ne gyümölcsöt egyél, hanem zsiradékot, hogy meginduljon az epe.

A leves akár jó is lehet, de minden étkezésbe szoríts be egy marék leveles zöldséget.

2020. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem "lőhetem" ki a kenyeret, hisz pont az hogy azt kellene egyek.
2020. okt. 10. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
A British Medical Journal jelentése szerint 17 év szükséges ahhoz, hogy egy-egy új ismeret bekerüljön az orvosi protokollba. Amiről én beszélek, alig 10
2020. okt. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Amiről én beszélek, alig 10 éve került napvilágra.
2020. okt. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tabbouleh ***** válasza:

Nem, ha a kcal keretedbe belefér. Amúgy az lenne a cél, nem?

Btw #1, miért kell reggel meginditani az epét?

2020. nov. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!