Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így jó úton vagyok?

Gina0905 kérdése:

Szerintetek így jó úton vagyok?

Figyelt kérdés
Szülés után vagyok fél évvel. A terhességem előtt szedtem fel felesleges kg-kat, illetve szoptatás alatt még 5 kg-ot. 3 hete diétázok és két hete spinningelni járok. Diéta alatt nem eszek fehér lisztet cukros ételeket. Lassú felszivódású szénhidrátokat eszek kimérve keveset (barna rizs, bulgur...), zöldségeket, tejtermékeket. Egy nap 1000-1500 kalória között. Nagyon sok súlyfelesleg én van és nagyon elvagyok keseredve. Most kezd az állóképességem helyre állni eddig 3 hét alatt 2 kg-t fogytam. Szeretnék fogyni, de nagyon elkeseredett vagyok, csinálok mindent tovább kitartóan, de nehéz, hogy nem igazán látok változást. Legalább 20 kg-t kéne leadnom. Szerintetek jól csinálom csak idő kell? És ha nem mit csinálnátok máshogy? Futni sajnos nem tudok, mert szülés óta nagyon fájnak a térdeim (szerintem a nagyobb súly miatt).

2020. okt. 17. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Az 1000-1500 kalória nagyon tág tartomány. Lődd be pontosan, mennyit akarsz enni, és ahhoz tartsd magad!
2020. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1200kcal alá nem szabad menni. Meg kellene határozni a súlytartó keretedet, és 500kcal-t levonni, nem érdemes éheztetned magad, a kisbaba mellett kell az energia. Ne is várj nagy változást ennyi idő alatt, az hónapok múlva fog meglátszani, a plusz 20kg-ot is évek alatt szedted fel. A fogyásnak nagyon fontos része a kitartás, ne add fel, sikerülni fog.
2020. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fogom feladni csinálom tovább csak 4 éve hamarabb megindultak a kg-k és sokkal látványosabb és így motiválóbb volt.
2020. okt. 17. 23:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálod jól. Nagyon drasztikus. 1000 kcal koplalás. És nem kell mindent kizárni. A normális arányokat kell megtalálni, egy normális, hosszú távon tartható étrendet kialakítani.
2020. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!