Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyömbéres citromos víz segíti...

Gyömbéres citromos víz segíti a fogyást?

Figyelt kérdés
Életmódot szeretnék váltani. Azt olvastam segíti helyre tenni a szervezetet és segíti a fogyást.

#fogyás #életmódváltás #Gyömbéres víz
2020. okt. 25. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Még mindig a kalóriadeficit segíti a fogyást.
2020. okt. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Max hasfájást okoz, mást nem csinál.
2020. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy segíti
2020. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké,de ha kalóriadeficitben sen fogyok hónapok óta akkor mi van?
2020. okt. 25. 08:41
 5/9 A kérdező kommentje:
" kevesebbet kell zabálni" ezt a legkönnyebb szajkózni. Honnan tudod mennyit eszek és mit? Járt a lefele kéz!
2020. okt. 25. 08:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyömbért vízbe áztatod, az kevésbé hatásos, mint ha elrágcsálsz egy darabot vagy teát főzöl belőle. Sok mindenre jó, az emésztésnek, az immunrendszernek jót tesz. A fogyást is támogathatja, mert hatással van a bélflóra összetételére. Bajod biztosan nem lesz attól, ha rendszeresen fogyasztod.

A citrom levében sok C-vitamin van, savassága miatt segítheti az emésztést, de szerintem a fogyás szempontjából minimális hatása lehet. Ettől függetlenül hasznosnak tartom a citromos vizet.

Nyugodtan próbáld ki ezeket.

Ha kalóriadeficitben nem fogysz hónapok óta, annak sokféle oka lehet. Pl. nincs már miből fogynod, lelassult anyagcsere, pajzsmirigy-alulműködés, nem megfelelő makrók.

2020. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogyasztani nem fog max eltelít, de nekem a forró tea segített édesítővel. Úgyhogy én csak azt tudom ajánlani.
2020. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem fogyaszt, hogyan fogyasztana? Nem támadja meg sem az almaecet, sem a gyömbértea, sem semmiféle étel a zsírsejteket. Ezek a külső kapaszkodók esetleg gyorsítják az emésztést, felfrisstínek, a vércukorszintet befolyásolják, telítenek, de közvetlen fogyást nem eredményeznek.
2020. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem megindította az emésztést az, hogy napi 3 litert megittam. De én sima vizet. Szerintem a gyömbéressel is eléred azt a hatást. A bőröd is sokkal szebb lesz! Próbáld ki! :)
2020. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!