Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez belefér a...

Szerintetek ez belefér a diétába? Többi lent..

Figyelt kérdés
125 kiló vagyok és el szeretnék kezdeni diétázni, az belefér ha hetente 2x mekizek egyet? Fiú vagyok, 174 cm magas és 16 éves.

2020. okt. 28. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, attól függ, hogy mit eszel a nap összességében. Amúgy ott is lehet salátákat, vízet választani, de egy szendvics is simán belefér.
2020. okt. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a napi keretedbe belefér, akkor fogyni fogsz így is. Viszont ilyen gyakran egyáltalán nem kéne mekibe járnod, nem a fogyás miatt, hanem azért, mert egészségtelen.
2020. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Kérdéses hogy mit eszel

Egy sajtburger menü simán.

Két bigmac menü mcnuggetssel és plusz fagyival már nem igazán 😀

2020. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én egy dupla sajtos mcroyalt gondoltam almáspitével az a kedvencem ha egész nap nem eszek elvileg belefér
2020. okt. 28. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 Ez a hozzáállás (ha egész nap nem eszel, belefér) baromira nem jó. Ezt felejtsd el. Változtatnod kell az ételhez való hozzáállásodon, mert így nagyon nehéz lesz fogynod, ha egyáltalán sikerül.


Ha egyfolytában ilyen szemetet eszel, akkor csak még jobban kívánni fogod. Szokj le róla, keress olyan dolgokat, amik finomak, de "diétásak". Bár azt is megjegyezném, hogy nem diétában, hanem életmódváltásban kéne gondolkodnod, mert ha most sikerül lefogynod, aztán visszatérsz a mostani életmódodhoz, akkor a legközelebbi diétát ennél is magasabb súllyal kezdheted. Ne járj úgy, mint én!

2020. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszel is belefér, kb. 1100kcal, ha csak ezt eszed éheznél ilyen magas súllyal. A ilyen ételekkel az a baj, hogy tele vannak ízfokozókkal, adalékkal, és rá lehet szokni. Ennyi kalóriából két étkezés kijön nagyon finom, és laktató ételekkel.
2020. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eleinte nyugodtan csináld, de számold bele a keretbe. Egy idő után magadtól át fogsz állni arra, hogy kerülöd ezeket a kajákat, mert tudat alatt rá fogsz jönni, hogy egy-egy ilyen kaja után mennyire nehéz betartani a napi kalóriakeretedet.
2020. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!