Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki egy nap kétszer eszik,...

Aki egy nap kétszer eszik, mit eszik reggel és mit délután? (vagy délután és este)

Figyelt kérdés

Csináltam egy ideig ezt az időszakos böjtöt és teljesen be is vált, hogy 2x ettem, de én mindkét étkezésnél főztem valamit és már ebből lett elegem, hogy nem elég, hogy külön főzök magamnak és a férjemnek, de még reggel is főzök... Semmi bajom amúgy a főzéssel, de már számomra nagyon unalmas volt így a nap.

Van, aki reggelire nem főtt ételt eszik? Hogy lehet így bevinni mindent normálisan? Vega vagyok sokszor nem eszem tejterméket és tojást se, szóval leginkább zöldséges ötletek érdekelének.


2020. okt. 29. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Reggel 1 banán és két szem mandarin.

10 h-kor egy kávé.

Közben teák, sok folyadék.

Kora délután egy szelet natúrsült, salátákkal.

Este tea.

2020. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es! Te még élsz?

Én ennyitől éhen halnék.

2020. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 éhen fog halni. ettől egy csecsemőnek is több kalóriára van szüksége
2020. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én 14 és 19 órakor eszem, ezen kívül edzés után egy fehérjeturmixot, ami kb. dél körülre jön ki.

Most ettem: cukkinis hagymás rántotta 3 tojásból, nagy tál görög saláta (csak citromlével), ha sajtot sem eszel, hagyd ki azt az 50 gr fetát, amit én beletettem, és tegyél bele helyette főtt csicseriborsót...

Este: 2 szelet rántott csirkemell, ehelyett te ehetsz pl. valami rántott zöldséget (olaj nélküli fritőzben sütöm), sült fokhagymás padlizsán, káposztasaláta (1 kanál tökmagolajat teszek rá)

Én azt csinálom, hogy a salátákat 2-3 napra megcsinálom. Például a görög salátát kedden csináltam, ettem belőle akkor, tegnap és ma. A padlizsánt is megsütöttem egyszerre, a csirkemellet meg kipaníroztam, csak be kell dobni a sütőbe. Mondjuk én nem bánom, ha 2-3 napig ugyanazt kell ennem, és csak magamra főzök.

2020. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam szigorúan ehhez, de előfordul gyakran, hogy én is csak kétszer eszem egy nap. Alapvetően a dolog abból adódik, hogy reggelizni nem szoktam szinte soha külön. Felkelés után azonnal ugyanis nem vagyok éhes. Ráadásul hétvégén lusta vagyok korán felkelni, hétközben meg ugye sietek munkába. Úgyhogy általában az ebéddel nyitom a napot. Ez hétvégén ugye dél körül van, munkahelyre pedig vinni szoktam magammal a kaját (főtt ételt, hétvégén főzünk előre általában), azt előfordul, hogy már délelőtt (10-11 között) megeszem. Aztán hangulattól függ, hogy délután eszem-e még valami uzsit (sütemény, gyümölcs például). Este pedig vacsora, általában eléggé későn, mivel alapból 7 óra felé érek haza.
2020. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!