Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom?

Mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés
Szóval én egy 16 éves lány vagyok, aki 65 kg, és 165 cm. Kikértem rokonaim véleményét, volt aki szerint 5 kg-ot, aki szerint 15-öt, és aki szerint semmit. Én 10-et szeretnék, de most elbizonytalanodtam...

2020. okt. 31. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Testalkattól függ. Ha vékony alkatú vagy, akár az 50 kg alatti súly is teljesen normális. Ha szélesebb, vastagabb alkat vagy, akkor a 60 kg is lehet normális. Ha küldesz néhány bikinis képet, többet tudok mondani. Nyilván nem fogsz, úgyhogy a másik megoldás a testzsírarány. Erre képes mérlegen ki tudja jelezni a becsült értéket.
2020. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így megmondani, ha izmos vagy lehet most is tökéletes a súlyod. Az izom/zsír arány számít. A 10kg jó cél lehet, a 15kg már túlzás. Ne akard gyorsan elérni, mert csak skinny fat leszel. Találj magadnak valami sportot, mindegy mi az heti 3-4 alkalommal, és figyelj oda mit eszel. Ha az üdítőket, nassolást abba hagyod az már több kg-ot jelenthet. Sok zöldség, kevesebb pékárú, és megszokott köret.
2020. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sportom már van, kosarazom heti kétszer, 4 éve, ettől nem fogok lefogyni. De mostmár 1 hete csinálom Pamela Reif edzéstervét szóval a mozgás megvan, nem nem szeretném gyorsan elérni, akarom hogy tartós legyen, ezért igyekszem türelmesnek lenni. Azért köszi a tanácsokat. 🙂
2020. okt. 31. 18:53
 4/9 anonim válasza:
0%
Ez függ attól hány % a testzsírod,viszont szerintem 65kg 165cm az tökéletes. Kezdj el edzeni(futás,kardió) és ne fogyni akarj hanem formásodni.
2020. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint már most, a tervezés időszakában elakadtál....
2020. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából a célom továbbra is 10 kg de azért mások véleményét és tanácsát is megnéztem most, semmit nem változtatott rajta. (:
2020. okt. 31. 21:25
 7/9 vantel ***** válasza:
0%
66 -ot
2020. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon humros
2020. okt. 31. 22:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy te hogy látod magad? Szerintem tökéletes a sulyod, egészséges.

Ha téged nem zavar, miért érdekel az ismerőseid véleménye?:)

A legtöbb ember egyébként sem tudja megsaccolni, hogy mennyit jelen x kg fogyás, hízás. Sokáig én is teljesen irrelevánsan gondolkodtam erről.

Ne a kg legyen a meghatározó, hanem a tükör.

2020. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!