Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, ha azóta nem tudok...

Normális, ha azóta nem tudok lefogyni, mióta az 5 éves kisfiú a szomszédban lekövérezett?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 19:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint előtte fogytam rendesen, azóta viszont nem vagyok képes kijönni a gödörből, amit a kisgyerek okozott. Megállt a fogyás és kész.
2020. nov. 4. 19:33
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Biztos nem attól van, sajnálom, hogy megbántott, de egy 5 éves sok mindent mond, amit nem gondol is akár komolyan, ezt kár a szívedre venni. Előfordul, hogy megáll, csak ki kell tartani. Lehet, hogy azért van, mert túl keveset eszel, ezt is gondold át.
2020. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Először is, tisztázni kell magadban, tényleg kövér vagy-e? Nekem is van kb 6-8 kg túlsúlyom a 174 cm-hez, a 11 éves lányom szerint "hájas vagy anya egy kicsit".. Igaza van.


Ha egyet tudsz érteni az 5 éves gyerekkel, akkor ez adjon inspiraciot, hogy mikor meglat fél /egy év múlva, leessen az álla. 😉


Ha eltulozta, akkor hagyd figyelmen kívül, és csak magadért folytasd... Amúgy én is pár hete kezdtem el hogy nem vacsizok, nem nassolok, 4 kg lement. Hajrá! Kitartás!

2020. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha komolyan veszel egy 5 évest, akkor súlyosabbak a problémák a súlyodnál.
2020. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
OMG! 😂😂😂
2020. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Inkább az önbecsülésed legyen nagyobb, mint a súlyod. Komolyan egy 5 éves szavára adsz?
2020. nov. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Baszki, az én 5 éves fiam is mondta a múltkor jó hangosan, hogy "anya, miért van a bácsinak cicije?". Apám, majd elsüllyedtem. Utána persze elmagyaráztam a gyereknek, hogy nem szabad senkire ilyet mondani, mert rosszul esik neki.

Nekem is szokta mondani, hogy milyen nagy a pocakom. Ezt csak megállapítják, nem gondolják, hogy rosszat mondtak. A gyerekek ilyenek, ne foglalkozz vele.

2020. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát persze! Végre van kit hibáztatni.
2020. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!