Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt 6 kg mínusz kevés?

2 hónap alatt 6 kg mínusz kevés?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Semmiképp sem kevés, inkább sok. Persze nem mindegy, hogy 160, vagy 80 kilóról.
2020. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%

1 hónap alatt kb. 7-8 kilót lehet fogyni, ha odateszed magad! Az 2 hónap alatt durván 15 kiló! De ehhez el kell hagynod a szénhidrátokat (liszt, cukor, keményítő) és el kell kezdened edzeni (aerob edzés). Az elején NAGYON komolyan kell venni, ha látható eredményt akarsz! Nekem sikerült! 😉


Tipp: A futás az egyik legjobb aerob, zsírégető edzés és ingyen van! Csak fokozatosan kell km-ről, km-re haladni!


Sok sikert! 🙂

2020. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Így is lehet, de ez már az "elmebeteg" kategória! 🤣


[link]


[link]

2020. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
79 voltam
2020. nov. 6. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor teljesen jó. Nem érdemes sietni. Nem a fogyás a legnehezebb, hanem utána megtartani a kívánt súlyt. És ez annál nehezebb, minél gyorsabban fogytál.


Az nagyon nem mindegy, hogy milyen arányban ment le a zsír és az izom. A lassabb ütem általában kedvez az izmok megtartásánák, nagyobb arányban vesztesz zsírt.

2020. nov. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ahhoz, hogy fogyás után megtartsd a súlyodat életmódot kell váltani. Egyébként nem kevés egyáltalán. Az az egészséges, ha havonta 1,5-2 kgt fogysz, mert a szervezetnek a nagyon gyors fogyás megterhelő.
2020. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!