Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha alapból egészségesen...

Ha alapból egészségesen étkezem, súlytartó, kicsit leadó diétán vagyok, és mindig 7-kor eszem legkésőbb, de tegbap muszáj volt megennem az éttermi maradékomat 8 után egy adagot, attól tönkreteszek mindent?

Figyelt kérdés
Edesseget semmit sem eszem, kerulom a cukros dolgokat altalaban. Heti 3× edzek.

2020. nov. 7. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen mindegy, hogy mikor eszel, ha nem viszel be több kalóriát, mint szükséges. Ha ezt úgy érted, hogy ennyivel többet ettél, akkor sem történik semmi egyszeri alkalommal, akkor lenne probléma, ha ez rendszeres lenne.
2020. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Én nem edzek soha. Szoktam csokit enni minden nap. Az étkezéseim össze-vissza vannak, valamikor egész nap csak 1 szendvicset eszek, valamikor meg 4-5x is dugig zabálom maga. Az utolsó étkezésem éjfél környékén van lefekvés előtt, és fixen tartom 10 éve a súlyom (80 kg és 181 cm). Szerinted hozzám képest akkor mennyire tetted tönkre ezzel az étkezéssel az életed?
2020. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ertem amit mondasz, de en eleg hizokepes vagyok sajnos genetikambol fajadoan.
2020. nov. 7. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Hosszú távon napi 2000 kcal körül kell maradnom a súlytartás érdekében. Csupán azt akartam mondani, hogy amit leírtál az nem számít semmit. #2 voltam.
2020. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oh ertem. Koszonom.
2020. nov. 7. 21:44
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem, ez nem így működik. Egy salátától se fogsz lefogyni, egy óra késéstől pláne nem fogsz meghízni.
2020. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!