Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 cm változás hány kilónak...

1 cm változás hány kilónak felelhet meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én kivételesen hízókúrán vagyok és van egy olyan fura "beidegződésem" hogy félek a mérlegtől.. Utáltam mindig is ráállni mert világ életemben vékony voltam, egy stresszes időszakban lefogytam és azt akarom vissza szedni.

Közel 2 hónapja vettem komolyabban, edzem, igyekszem többet enni.


Kar, fenék és comb bőséget nézek kb 2x 1 hónapban. Azt mondták nekem a centik nem hazudnak.

Fenékre +3 centi jött, combra +2, karra +2 . Valahol azt láttam, hogy akik mindkét módszerrel nézték 1 cm kb. 1 kiló volt rajtuk. Lehetséges, szerintetek, valakinek van ezzel tapasztalata?



2020. nov. 18. 15:44
 1/7 A kérdező kommentje:
ja annyi mellé, hogy igen alacsony vagyok, 159 venti :D
2020. nov. 18. 15:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez max 1-2 kg lehet.
2020. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rám feljött egy kicsi, és attól próbálok/tam megszabadulni. A combom, derekam kb 2-2 centivel lett kisebb és 1,5-2 kilóval vagyok most kevesebb. 156 centi vagyok.
2020. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2

A mi arányaink akkor nagyjából egyeznek :D

Akkor valóban szinte lehet azt mondani nagy általánosságban 1 cm 1 kg

2020. nov. 18. 19:03
 5/7 Neurotech válasza:
0%
7000 plusz kaloria az egy kilo. Tehat ha pl elegetsz napi 2500 kaloriat de napi 3000et viszel be akkor kb heti 1 kilot hizol
2020. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igenigen a kalória többletre próbálok oda figyelni! Az én adataimmal mérve 1700 az alap szükséglet na ez alá sosem megyek, de ha tudom a 2000-et lövöm be (: a 300 többlet már elég jó nekem
2020. nov. 18. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

kb. 1kg ~ 1cm derékban, nálam működik. Volt már egyszer ilyen felvetés valahol, és ott is nagyjából ezt hozták ki. Végtagokat nem tudom, ott azért kisebb változások lehetnek. Igaz, én fiú vagyok, meg egy fejjel magasabb.


(Azért nekünk a pocak kicsit gyorsabban növekszik, ha pl. feljön 10 kiló felesleg, ami nem épp izom. Az hasban inkább 12 cm, mint 10, fenék-csípőben viszont max 7-8 cm. Lefogadom, hogy lányoknál ez pont fordítva van, de majd kijavítanak.)

2020. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!