Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hónapja nem fogytam semmit,...

6 hónapja nem fogytam semmit, miért?

Figyelt kérdés

1500 kcalt eszem, kalória deficitben vagyok, de még sem ment le egy deka. Napi 2liter vizet meg iszom, néha járok sétálni 2-3km. Szobabiciklizek 1 órát 1 héten kb. 3-4szer. Nem eszek tésztát,kenyeret,cukros üdítőket. Lehet ez a hormon miatt? Holnap megyek laborba, pajzsmirigyre gyanakszom.

Mit csinálhatok rosszul? A szénhidrát napi 90-100 gramm, próbáltam 60-70-re csökkenteni de az nem ment. Fehérje napi 50-70gramm, zsír 50-60 gramm.

Nemtudom már hogy mit kellene csináljak.



2020. nov. 18. 16:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Reggeli általában rozsos kenyér meg pirítósként, kicsi májkrémmel és zöldségel, néha rántotta zöldségel kenyér nélkül. Van mikor kis levest eszem( hús leves, ragu leves) ebédre. A vacsora sült hús, főtt hús a fehérje miatt, gyümölcsöt is szoktam nasikent almát, a zöldségek közül káposztát, répát, mindent Konyhai mérleggel mérek.
2020. nov. 18. 23:06
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm és az endokriológus mit fog csinálni? Bocsánat de még nem voltam ilyen helyzetben
2020. nov. 18. 23:07
 13/17 anonim ***** válasza:
96%

Valami nem stimmel a számokkal. A makrókat összeszámolva max. 1020 kcal jön ki, hogy lesz ebből a végén 1500 kcal?

Ennyivel tényleg fogynod kellene, valami hormonprobléma lehet a háttérben. Ha a pajzsmirigyeddel van gond, felírnak majd hormonpótlást. Majd írd meg, mi lett az eredmény.

2020. nov. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%

Nekem a zsír kicsit soknak tűnik, de nem annyival, hogy ekkora stagnálást okozna. Endokrinológus jó ötlet.

Nem tudom, hogy te főzöl-e magadnak, vagy rendelsz-e. Én javaslom a saját főzést, minél egyszerűbben, minél kevesebb preparált dologgal.

Mert az ilyen raguk, meg levesek nagyon becsapósak tudnak lenni, amikor kalóriát próbálsz számolni hozzájuk. Olyan kajákat csinálj, amiknek meg tudod számolni az összetevőjüket a két kezeden. Sokkal, de sokkal biztosabbak lesznek a számok.

2020. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%
Cukrot iktasd ki a szervezetedből egy pár hónapra, mert lehet hogy magas az inzulinszinted és ez akadályozza a fogyást!
2020. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%
Úgy táplálkozzál, mintha cukorbeteg lennél! Ehhez az alacsony glikémiás indexű ételeket kell enned és akkor helyreáll a dolog! Persze nem egyik napról a másikra történik meg! Kicsit hosszabb a folyamat! Kitartás!
2020. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Voltam laborban ma jött az eredmény. Kapok beutalót endokriológushoz, a tsh értékem nagyon magas, minden más rendben volt! Néznek majd t4 t3 és dpo-t is. Vírus miatt nemtudom menyi idő lesz, félek is hogy több hónap lesz be jutni egy klinikára.
2020. nov. 20. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!